Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Budyn » czwartek, 1 gru 2005, 16:21

no to 6 fidek :] czyli koncowka wieku oli :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 16:22

Stavro napisał(a):
FiDo napisał(a):a Ty?


ja jakies 3 wiecej...


a zachowujesz sie jak dziecko :P ciuś, ciuś
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 16:22

Budyn napisał(a):no to 6 fidek :] czyli koncowka wieku oli :P


no niepelne 6
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 16:38

FiDo napisał(a):
Stavro napisał(a):
FiDo napisał(a):a Ty?


ja jakies 3 wiecej...


a zachowujesz sie jak dziecko :P ciuś, ciuś


heh odezwal sie dorosly..............
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 16:40

nigdy nie mowilem powaznie, ze jestem dorosly i watpie zebym kiedys to powiedzial
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 16:41

FiDo napisał(a):nigdy nie mowilem powaznie, ze jestem dorosly i watpie zebym kiedys to powiedzial


a ja czuje sie mlodo bo wygladam;)...poza tym na forum nie wszystko jest na powaznie... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 16:47

no, nie jest powaznie.. ale jakies wyczucie i szacunek do netykiety byly by na miejscu :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 16:48

FiDo napisał(a):no, nie jest powaznie.. ale jakies wyczucie i szacunek do netykiety byly by na miejscu :)


powiedz wprost o co Ci chodzi ?? ze niby nie stosuje sie do netykiety?? nie tylko ja jak mi sie wydaje...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 gru 2005, 16:52

Hmmmm......to aż tu nie pasuję..... :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 16:57

nie tryniaj, powyzszy post nie byl kierowany do Ciebie. mial charakter ogolnikowy i nawiazywal do Twojego zdania 'nie wszystko na powaznie'.
no ale skoro juz padlo slowo 'wprost', to okej. moim zdaniem brakuje Ci wyczucia i niepotrzebnie zakladasz niektore tematy. szczegolnie o zabarwieniu (a)politycznym.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 16:58

FiDo napisał(a):nie tryniaj, powyzszy post nie byl kierowany do Ciebie. mial charakter ogolnikowy i nawiazywal do Twojego zdania 'nie wszystko na powaznie'.
no ale skoro juz padlo slowo 'wprost', to okej. moim zdaniem brakuje Ci wyczucia i niepotrzebnie zakladasz niektore tematy. szczegolnie o zabarwieniu (a)politycznym.



moze czasami brakuje...ale nikt nie jest idealem...a ze zakladam czasami impulsywnie to wiem...taki juz mam charakter...a jesli Ciebie urazilem czyms to przepraszam...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 17:01

Stavro napisał(a):
FiDo napisał(a):nie tryniaj, powyzszy post nie byl kierowany do Ciebie. mial charakter ogolnikowy i nawiazywal do Twojego zdania 'nie wszystko na powaznie'.
no ale skoro juz padlo slowo 'wprost', to okej. moim zdaniem brakuje Ci wyczucia i niepotrzebnie zakladasz niektore tematy. szczegolnie o zabarwieniu (a)politycznym.



moze czasami brakuje...ale nikt nie jest idealem...a ze zakladam czasami impulsywnie to wiem...taki juz mam charakter...a jesli Ciebie urazilem czyms to przepraszam...


nie uraziles niczym.. jest luz.. dobra, konczmy off-topa
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 17:21

bosz... :shock: ale Wy robicie problemy....

Fidziak, mój książe... :zakochany: dla mnie nie ważny jest wiek :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 17:35

no dobra ksiezniczko, zalozmy ze daruje sobie kwestie wieku... a nie zamieniasz mi sie w nocy w zielonego ogra?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 17:41

FiDo napisał(a):no dobra ksiezniczko, zalozmy ze daruje sobie kwestie wieku... a nie zamieniasz mi sie w nocy w zielonego ogra?

:shock: nie, no co Ty! :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości