Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 21:32

:*
report5
 

Postprzez Vin » środa, 30 lis 2005, 21:42

NataliaW napisał(a):ok...zrobiłam to....i nie było tak źle jak myślałam....wręcz przeciwnie było całkiem miło i delikatnie....troche się teraz słabo czuje i musze pić dużo soków, ale czuje ogromną satysfakcje, ze pokonałam swoją wielką słabość i że może komuś tym pomogłam, no a poza tym mam zapas czekolad na zimę i fajną branzoletke z napisem "oddaje krew" [smilie=hooray.gif]



:* :* :* :* :* :* :*
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez wspomnienie » środa, 30 lis 2005, 22:17

report5 napisał(a):

no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -


spokojnie :) uczyłam sie dzisiaj i mam nadzieje że sie nauczyłam :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 22:20

wspomnienie napisał(a):
report5 napisał(a):

no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -


spokojnie :) uczyłam sie dzisiaj i mam nadzieje że sie nauczyłam :lol:


będzie dobrze
report5
 

Postprzez wspomnienie » środa, 30 lis 2005, 22:24

report5 napisał(a):
wspomnienie napisał(a):
report5 napisał(a):

no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -


spokojnie :) uczyłam sie dzisiaj i mam nadzieje że sie nauczyłam :lol:


będzie dobrze


wierze w Ciebie repciu :)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez kamila » środa, 30 lis 2005, 22:56

wkładam tu swoją myśl, w sumie życzenie jak tylko pojawi sie pierwsza gwiazdka na niebie to ja ją rezerwuje dla siebie :wink: :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » środa, 30 lis 2005, 23:38

kamila napisał(a):wkładam tu swoją myśl, w sumie życzenie jak tylko pojawi sie pierwsza gwiazdka na niebie to ja ją rezerwuje dla siebie :wink: :oops:


W zębach Ci ją przyniosę! :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » środa, 30 lis 2005, 23:49

repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS?? :oops: pliss pliss :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 23:54

olkakg napisał(a):repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS?? :oops: pliss pliss :)


to chyba tutaj cud tylko pomoze...repcio moze nie dac rady... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Olcia » środa, 30 lis 2005, 23:56

Stavro napisał(a):
olkakg napisał(a):repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS?? :oops: pliss pliss :)


to chyba tutaj cud tylko pomoze...repcio moze nie dac rady... :wink:


hm.... to moze wszyscy trzymajcie za mnie kciuki? :roll: :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 23:58

olkakg napisał(a):
Stavro napisał(a):
olkakg napisał(a):repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS?? :oops: pliss pliss :)


to chyba tutaj cud tylko pomoze...repcio moze nie dac rady... :wink:


hm.... to moze wszyscy trzymajcie za mnie kciuki? :roll: :P


ja moge co mi szkodzi...zycze powodzenia... :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 00:01

Stavro napisał(a):
ja moge co mi szkodzi...zycze powodzenia... :P


to tak od 11 :twisted: i ... nie dziękuje :D :roll:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 00:02

olkakg napisał(a):
Stavro napisał(a):
ja moge co mi szkodzi...zycze powodzenia... :P


to tak od 11 :twisted: i ... nie dziękuje :D :roll:


jak sie obudze do 11 to nie ma sprawy... :evil: :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości