Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez report5 » środa, 30 lis 2005, 21:32
-
report5
-
przez Vin » środa, 30 lis 2005, 21:42
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez wspomnienie » środa, 30 lis 2005, 22:17
report5 napisał(a):
no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -
spokojnie

uczyłam sie dzisiaj i mam nadzieje że sie nauczyłam

-

wspomnienie
- Ważniak
-
- Posty: 226
- Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
- Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)
przez report5 » środa, 30 lis 2005, 22:20
wspomnienie napisał(a):report5 napisał(a):
no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -
spokojnie

uczyłam sie dzisiaj i mam nadzieje że sie nauczyłam

będzie dobrze
-
report5
-
przez wspomnienie » środa, 30 lis 2005, 22:24
report5 napisał(a):wspomnienie napisał(a):report5 napisał(a):
no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -
spokojnie

uczyłam sie dzisiaj i mam nadzieje że sie nauczyłam

będzie dobrze
wierze w Ciebie repciu

-

wspomnienie
- Ważniak
-
- Posty: 226
- Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
- Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)
przez kamila » środa, 30 lis 2005, 22:56
wkładam tu swoją myśl, w sumie życzenie jak tylko pojawi sie pierwsza gwiazdka na niebie to ja ją rezerwuje dla siebie

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez Olcia » środa, 30 lis 2005, 23:49
repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS??

pliss pliss

-

Olcia
- Rycerz forum
-
- Posty: 1077
- Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57
przez Stavro » środa, 30 lis 2005, 23:54
olkakg napisał(a):repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS??

pliss pliss

to chyba tutaj cud tylko pomoze...repcio moze nie dac rady...

-

Stavro
- Rycerz forum
-
- Posty: 1134
- Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
- Lokalizacja: z piekła
przez Olcia » środa, 30 lis 2005, 23:56
Stavro napisał(a):olkakg napisał(a):repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS??

pliss pliss

to chyba tutaj cud tylko pomoze...repcio moze nie dac rady...

hm.... to moze wszyscy trzymajcie za mnie kciuki?

-

Olcia
- Rycerz forum
-
- Posty: 1077
- Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57
przez Stavro » środa, 30 lis 2005, 23:58
olkakg napisał(a):Stavro napisał(a):olkakg napisał(a):repciu, da sie cos zrobic, zebym jutro wygrala konkurs z wiedzy o AIDS??

pliss pliss

to chyba tutaj cud tylko pomoze...repcio moze nie dac rady...

hm.... to moze wszyscy trzymajcie za mnie kciuki?

ja moge co mi szkodzi...zycze powodzenia...

-

Stavro
- Rycerz forum
-
- Posty: 1134
- Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
- Lokalizacja: z piekła
przez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 00:01
Stavro napisał(a):ja moge co mi szkodzi...zycze powodzenia...

to tak od 11

i ... nie dziękuje

-

Olcia
- Rycerz forum
-
- Posty: 1077
- Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości