Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 22:08

ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja mam małe skromne życzenie: r5 - chciałabym wygrać w totka... :oops: da radę?


no nie - to wyobrażenia mentalne, zresztą po co Ci kasa - ? daj spokój lepeij 4 z angola mieć
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 29 lis 2005, 22:13

report5 napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja mam małe skromne życzenie: r5 - chciałabym wygrać w totka... :oops: da radę?


no nie - to wyobrażenia mentalne, zresztą po co Ci kasa - ? daj spokój lepeij 4 z angola mieć

Niech Ci będzie... w takim razie chcę mieć dzisiaj zdrowotny sen... załatwisz?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 22:28

ZAINTERESOWANA napisał(a):
report5 napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja mam małe skromne życzenie: r5 - chciałabym wygrać w totka... :oops: da radę?


no nie - to wyobrażenia mentalne, zresztą po co Ci kasa - ? daj spokój lepeij 4 z angola mieć

Niech Ci będzie... w takim razie chcę mieć dzisiaj zdrowotny sen... załatwisz?


to mogę - tylko dobrze wywietrz pokój i zrób parę ćwiczeń oddechowych oraz zmów pacierz albo jakąś mantre.. no już o tym myślę ... :przytul: :przytul:
report5
 

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 11:50

NataliaW napisał(a):hmm.....wczorajsze pierwsze życzenie się nie spełniło jeszcze...ale czekam cierpliwie.... :)

A życzenie na dziś -aby mój pierwszy raz, którego się koszmarnie boje się udał i nie bolało....ha....biore się w garść i ide to zrobić....jak się uda to wróce i opisze jak było.... :]

oj jak się koszmarnie boje.....[smilie=baby.gif] :cigar:


no nie wiem, chyba sam potrzebuje pomocy
report5
 

Postprzez wspomnienie » środa, 30 lis 2005, 13:39

r5 dostałam wiecej niż chciałam z angielskiego :D
Jesteś rewelacyjny :lol:

Jutro natomiast koło ze statystyki, nie jestem ambitna nie prosze już o 5 może byc 4 :P
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Tisaja » środa, 30 lis 2005, 13:47

report5
Tisaja - poprawiaj jak tylko masz ochotę - bardzom ciekaw



"Ta Suka - klątwa.

Ta Suka, dostała się tu po protekcji. I nie nic nie szkodzi. Wszyscy wokół, to protegowani, lub będą protegowanymi, kiedy tylko zamarzy im się awans. Już dawno, nie spotkałem nikogo, kto awansowałby z powodu umiejętności- ale nie o tym. Chodzi o tę Sukę. W miarę młoda, księgowość, wsadził ją ktoś, wiadomo, któryś z szefów, bo rodzina męża się starała, prosili i tak dalej-ale nie o to chodzi. Wszyscy chodzą i proszą. sam proszę. Musisz prosić, żeby nie zdechnąć, a jak jeszcze nie prosisz, przyjdzie taki czas, że będziesz prosił- ale nie o tym. Chodzi o tę Sukę.
- Pani jest śmieszna- powiedziała.
- Ja jestem śmieszna, to pani nie wpłaciła pieniędzy, dzisiaj minął termin.
- Pani jest, śmieszna o czym pani mówi, wczoraj wpłaciłam- ta Suka kłamała.
Ponowna wyprawa do bankomatu, ponowne upokorzenie- w końcu bank i sprawdzanie. Zginęło? W końcu Suka przyznaje: wysłała dzisiaj- i nie o to chodzi- wszyscy zawalamy, zapominamy, a jeżeli nie zapomnieliśmy dzisiaj, to kiedyś zapomnimy- ale nie o tym. Chodzi o tę Sukę. Dzisiaj, teraz rzucam na nią klątwę. Tyle chciałem napisać."

[autor r5, korekta Tis.]


No powiedz nie lepiej się czyta....przy czym ani jedno słowo nie zmienione...... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 16:33

Tasuka jest tu po protekcji.
Młoda. Księgowość.
- Pani śmieszna jest - mówi.
- Nie wpłaciłaś pieniędzy - odpowiadamy.
- Wczoraj wpłaciłam- kłamie.
W końcu Tasuka przyznaje: wysłałam dzisiaj.
- Przeprosi?


/r5/tis/r5
report5
 

Postprzez Tisaja » środa, 30 lis 2005, 17:04

report5 :spoko:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 17:43

wspomnienie napisał(a):r5 dostałam wiecej niż chciałam z angielskiego :D
Jesteś rewelacyjny :lol:

Jutro natomiast koło ze statystyki, nie jestem ambitna nie prosze już o 5 może byc 4 :P


no nie - nie mogę tak się eksploatować - siądź do tej statystyki - ja przesyłam już energię - ale juz nie szalej -
report5
 

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 17:45

NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):no nie wiem, chyba sam potrzebuje pomocy


no to postarm się przesłać Tobie troszke pozytywnej energii....może pomoze.... :) uwagaaaaa.......leeeeciiii.....łaaaaaap.....


no działa, akurat około 13.40 zaczęło się poprawiać
report5
 

Postprzez report5 » środa, 30 lis 2005, 17:46

NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):hmm.....wczorajsze pierwsze życzenie się nie spełniło jeszcze...ale czekam cierpliwie.... :)

A życzenie na dziś -aby mój pierwszy raz, którego się koszmarnie boje się udał i nie bolało....ha....biore się w garść i ide to zrobić....jak się uda to wróce i opisze jak było.... :]

oj jak się koszmarnie boje.....[smilie=baby.gif] :cigar:


no nie wiem, chyba sam potrzebuje pomocy


ok...zrobiłam to....i nie było tak źle jak myślałam....wręcz przeciwnie było całkiem miło i delikatnie....troche się teraz słabo czuje i musze pić dużo soków, ale czuje ogromną satysfakcje, ze pokonałam swoją wielką słabość i że może komuś tym pomogłam, no a poza tym mam zapas czekolad na zimę i fajną branzoletke z napisem "oddaje krew" [smilie=hooray.gif]


kochana jesteś
report5
 

Postprzez Kolorek » środa, 30 lis 2005, 17:55

Pisałem dzisiaj 2 sprawdziany z matematyki... Chciałbym, żeby oceny były dobre [smilie=locked.gif]
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron