NataliaW napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia?ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..

(dobrze, ze jutro moge sie wyspac
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości