Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » niedziela, 27 lis 2005, 18:26

o nie, przepraszam, Bruno robil nam zdjecia z zaskoczenia, i nie pytal sie o zgode :twisted:

tak wiec moge chyba sama wybrac zdjecie do dekonspiracji, czy tez Karolu, to sie kloci z Twoja ideologia? :P
no i juz koncze OT, jak uda mi sie zeskanowac jakies fotki, to wkleje, co bys sie nie cieszyl, ze masz racje... :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez HO!HO! » niedziela, 27 lis 2005, 18:26

WZT napisał(a):
Roman napisał(a):dlaczego ciągle się dekonspirują te same osoby

czy inni nie wiedzą jak się to robi? :twisted:


wstydza sie siebie i swych pogladow ew. swehgo wygladu


Widać nie wszyscy mają takie potrzeby.
HO!HO!
 

Postprzez cichy » niedziela, 27 lis 2005, 18:42

WZT napisał(a):chodzilo mi oto ze sie swtydza swego wygladu i nawet super wykonane zjdecie (tzn. bez glupiej miny fryzury itp.)jest dalnich b.brzydkim zdjeciem.
A co to za problem napisac do np. do Bruna aby podeslal zdjecia....

pisac, prosic o przyslanie, wyszukanie zdjecia, tylko po to aby zaspokoic potrzebe ludzi, ktorzy chca abys umiescil zdjecie na forum, po co? aby cos udowodnic. troche bezsensu :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez yennefer » niedziela, 27 lis 2005, 18:51

WZT napisał(a):chodzilo mi oto ze sie swtydza swego wygladu i nawet super wykonane zjdecie (tzn. bez glupiej miny fryzury itp.)jest dalnich b.brzydkim zdjeciem.


oj, nie dopatruj sie drugiego dna, tam gdzie go nie ma :P
zgadzam sie z cichym, a druga sprawa, gdyby przyjac twoje zalozenie, wszyscy ktorzy nie zamieszcza tu zdjecia, to ludzie zakompleksieni... troche bez sensu. :twisted: ale mniejsza z tym.
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez HO!HO! » niedziela, 27 lis 2005, 18:56

yennefer napisał(a):
WZT napisał(a):chodzilo mi oto ze sie swtydza swego wygladu i nawet super wykonane zjdecie (tzn. bez glupiej miny fryzury itp.)jest dalnich b.brzydkim zdjeciem.


oj, nie dopatruj sie drugiego dna, tam gdzie go nie ma :P
zgadzam sie z cichym, a druga sprawa, gdyby przyjac twoje zalozenie, wszyscy ktorzy nie zamieszcza tu zdjecia, to ludzie zakompleksieni... troche bez sensu. :twisted: ale mniejsza z tym.


Dokładnie.
Posługując się uproszczeniami i takim rozumowaniem można by postawić odwrotną i złośliwą tezę, że wszyscy, którzy zamieszczają swoje zdjęcia są narcystycznymi ekshibicjonistami. Bez sensu, prawda?
HO!HO!
 

Postprzez cichy » niedziela, 27 lis 2005, 19:17

WZT napisał(a):dokaldnie to co Natalia napisala.

A co do zdjecia to ladne oczy

"jej piekne oczy, piekne oczy", albo jakos tak :P :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » niedziela, 27 lis 2005, 20:45

Ja jak będę miała świerzą fotke to napewno wkleję.....O! :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » niedziela, 27 lis 2005, 20:46

[beeep eng.].......świeżą......
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości