tak wiec moge chyba sama wybrac zdjecie do dekonspiracji, czy tez Karolu, to sie kloci z Twoja ideologia?
no i juz koncze OT, jak uda mi sie zeskanowac jakies fotki, to wkleje, co bys sie nie cieszyl, ze masz racje...


WZT napisał(a):chodzilo mi oto ze sie swtydza swego wygladu i nawet super wykonane zjdecie (tzn. bez glupiej miny fryzury itp.)jest dalnich b.brzydkim zdjeciem.
A co to za problem napisac do np. do Bruna aby podeslal zdjecia....

WZT napisał(a):chodzilo mi oto ze sie swtydza swego wygladu i nawet super wykonane zjdecie (tzn. bez glupiej miny fryzury itp.)jest dalnich b.brzydkim zdjeciem.
ale mniejsza z tym.yennefer napisał(a):WZT napisał(a):chodzilo mi oto ze sie swtydza swego wygladu i nawet super wykonane zjdecie (tzn. bez glupiej miny fryzury itp.)jest dalnich b.brzydkim zdjeciem.
oj, nie dopatruj sie drugiego dna, tam gdzie go nie ma
zgadzam sie z cichym, a druga sprawa, gdyby przyjac twoje zalozenie, wszyscy ktorzy nie zamieszcza tu zdjecia, to ludzie zakompleksieni... troche bez sensu.ale mniejsza z tym.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości