dzis mialem miec zajecia chyba do 15 wytrzymalem do 10:55 czekam na to az mnie stad wykopia wreszcie ..

)
Posiedzę sobie do 26 i zmykam
Teoretycznie ma z nami wykłady od 8.00 do 10.30 ..... a w praktyce? O 8.20 początek, trzy przerwy i koniec o 10.05
..... i za co ja płacę??
) na 4 lutego
Tylko gdzie te chęci 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości