studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kazió » środa, 16 lis 2005, 11:50

ja znam pare osob z Wroca ale nie zamierzam ci pomagac w zaden sposob ,taki mily ze mnie gosc ;)

dzis mialem miec zajecia chyba do 15 wytrzymalem do 10:55 czekam na to az mnie stad wykopia wreszcie ..
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez FiDo » środa, 16 lis 2005, 13:24

dalsze zakuwanie z historii sztuki.... autorzy i nazwy dziel - spoko... ale niderlandzkie, wloskie nazwiska fundatorow mnie dobijaja
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » środa, 16 lis 2005, 16:09

kazió napisał(a):ja znam pare osob z Wroca ale nie zamierzam ci pomagac w zaden sposob ,taki mily ze mnie gosc ;)

ojj... Piotrk zapamiętam to :wink: :P :P
Ma prośba nadal aktualna, jak najbardziej :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » czwartek, 17 lis 2005, 19:30

hmm.,zaliczenie ze statystyki zbliza sie wielkimi krokami... niestety :(
Ale jak dobrze pojdzie bede zwolniona z jednego egzaminu :D Zawsze to cos :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kurczaczek » piątek, 18 lis 2005, 15:40

Mam dorywcza legalna prace.
Na uczelni praca wre.
Pierwsze koło juz za mna a jeszcze ich wiecej przede mną.
Zyć nie umierać. :)
Do zobczenia w świeta Kołobrzegu! :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez MeYa » piątek, 18 lis 2005, 16:18

kurczaczek napisał(a):
Pierwsze koło juz za mna a jeszcze ich wiecej przede mną.



yhh ja juz ich piec mialam a i tak wiecej przede mna niz za mna :cry: :cry:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » niedziela, 20 lis 2005, 17:33

Posiedziałam sobie w Toruniu .... 11 dni :lol:
Miałam zamiar nawiedzić Kołobrzeg po 27 listopada ale cóż ... mama zadzwoniła mówiąc "widzę córeczko, że masz teraz 2 tygodnie przerwy w wykładach to może przyjechałabyś na kilka dni do domu?" .... i jak tu odmówić (gdy lodówka pusta :P ) ?? Posiedzę sobie do 26 i zmykam :)

Studia póki co uważam za fajną rzecz :P
Cóż za fenomenalnego wykładowcę mam :brawo: Teoretycznie ma z nami wykłady od 8.00 do 10.30 ..... a w praktyce? O 8.20 początek, trzy przerwy i koniec o 10.05 :shock: ..... i za co ja płacę?? :lol:

Już chyba pora zacząć się uczyć do egzaminu (kobyła :shock: ) na 4 lutego ;/ Tylko gdzie te chęci ??
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Suzy » czwartek, 24 lis 2005, 23:29

... jutro wielka wyprawa ... czyli jak dobrze pójdzie zacznę ostatni rok studiów w wyjątkowo miłym towarzystwie ... :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez wspomnienie » piątek, 25 lis 2005, 11:28

a ja już po wykładach i dwa koła za mną :D
Coraz lepiej... zaczyna sie rozkręcać.
Studiowanie nnie jest złe tylko trzeba odpowiednio do tego wszystkiego podejsć :)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości