1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 9 lis 2005, 18:48

Falbor napisał(a):yyy tego no :) kiedy jest w ogole studniowka? :twisted:

14 stycznia :twisted:
(chyba....) :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » środa, 9 lis 2005, 19:09

redlovebloodgirl napisał(a):
Falbor napisał(a):yyy tego no :) kiedy jest w ogole studniowka? :twisted:

14 stycznia :twisted:
(chyba....) :oops:

tak 14.01, a co Tomek chcesz iść? :twisted: :P :P . Szkoda, że nie w szkole jest studniówka...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Falbor » środa, 9 lis 2005, 20:43

kamila napisał(a):tak 14.01, a co Tomek chcesz iść? :twisted: :P :P . Szkoda, że nie w szkole jest studniówka...


hehe no ba :D moze wbije haka jak bede akurat w kg wtedy :)
nie w szkole? a gdzie macie? w solnym?
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » czwartek, 10 lis 2005, 13:28

Falbor napisał(a):
kamila napisał(a):tak 14.01, a co Tomek chcesz iść? :twisted: :P :P . Szkoda, że nie w szkole jest studniówka...


hehe no ba :D moze wbije haka jak bede akurat w kg wtedy :)
nie w szkole? a gdzie macie? w solnym?


nie bedziesz :P
sesja bedzie sie zblizala....wiec bys sie pouczyl :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez spOks » czwartek, 24 lis 2005, 15:26

Dzisiaj jakies kocenie jest :lol:
Avatar użytkownika
spOks
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa, 27 sie 2003, 11:45

Postprzez Mariol » czwartek, 24 lis 2005, 15:58

Już ja myślę że się tymi 'kotkami' zajmą odpowiednio... :twisted: :twisted: :twisted:


Młodsi mają kocenie a my zaraz studniówkę...
Proszę, bardzo prosze byśmy nie mieli w Solnym... :( :prosze:




Orientuje się ktoś może ile może kosztować wynajęcie auli...??
Mariol
 

Postprzez kamila » czwartek, 24 lis 2005, 18:42

Mariol napisał(a):Proszę, bardzo prosze byśmy nie mieli w Solnym... :( :prosze:

z tego co wiem to Solny w remoncie jest czy będzie jakoś tak... (chyba, tylko tak słyszałam) :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 24 lis 2005, 19:21

kamila napisał(a):z tego co wiem to Solny w remoncie jest czy będzie jakoś tak... (chyba, tylko tak słyszałam) :wink:

ploty Kamila, ploty :P
ale i tak wam sie powinno dostac bo chyba nikogo od was dzisiaj na zebraniu na temat studniowki nie bylo :P a nawet menu dostalismy 8) :lol:
kolejne zebranie w poniedzialek, niech sie wreszcie wszyscy zjawia ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 24 lis 2005, 21:35

redlovebloodgirl napisał(a):
kamila napisał(a):z tego co wiem to Solny w remoncie jest czy będzie jakoś tak... (chyba, tylko tak słyszałam) :wink:

ploty Kamila, ploty :P
ale i tak wam sie powinno dostac bo chyba nikogo od was dzisiaj na zebraniu na temat studniowki nie bylo :P a nawet menu dostalismy 8) :lol:
kolejne zebranie w poniedzialek, niech sie wreszcie wszyscy zjawia ;)

być może, że -ploty ;)
buehehe, tak jest pani generał na następnym ktoś się zjawi, może będę to ja :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 24 lis 2005, 21:36

kamila napisał(a):buehehe, tak jest pani generał na następnym ktoś się zjawi, może będę to ja :lol:

no, sluchac sie 8)
bo jak nie to na studniowce bedziecie jesc flaki i jakies mrozonki :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 24 lis 2005, 21:51

redlovebloodgirl napisał(a):(...)bo jak nie to na studniowce bedziecie jesc flaki i jakies mrozonki :P
ja tam idę się bawić, a nie jeść :lol: :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez spOks » czwartek, 24 lis 2005, 22:07

:twisted:
Avatar użytkownika
spOks
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa, 27 sie 2003, 11:45

Postprzez fern » czwartek, 24 lis 2005, 22:10

Pytanie raczej do mniejszej części uczniów Kopernika - jak Wam się podobało dzisiejsze przedstawienie przygotowane przez 2C? I która z klas 1 wywarła na Was największe wrażenie (nie tylko zadaniami, ale ogólną postawą).
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » piątek, 25 lis 2005, 16:06

fern napisał(a):Pytanie raczej do mniejszej części uczniów Kopernika - jak Wam się podobało dzisiejsze przedstawienie przygotowane przez 2C? I która z klas 1 wywarła na Was największe wrażenie (nie tylko zadaniami, ale ogólną postawą).

hm... na początku fajne było wejście tych... yy.... no własnie... tych ludzi :P a potem to tak... no, mogło być...
a co do klasy to oczywiście 1g :twisted: przecież my jesteśmy najlepsi i najfajniejsi :P (ohh... ahh... :P) a tak to mogła być też 1d i Wasza miss :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez fern » piątek, 25 lis 2005, 16:36

Nie wiem czemu ale my byliśmy pewni swego... co dało się usłyszeć na początku przez słyszalne bardzo dobrze "MAAAT-FIZZZ, MAAAT-FIZZZ, ..."
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości