Falbor napisał(a):yyy tego nokiedy jest w ogole studniowka?
14 stycznia
(chyba....)

Falbor napisał(a):kamila napisał(a):tak 14.01, a co Tomek chcesz iść?![]()
![]()
. Szkoda, że nie w szkole jest studniówka...
hehe no bamoze wbije haka jak bede akurat w kg wtedy
![]()
nie w szkole? a gdzie macie? w solnym?

kamila napisał(a):z tego co wiem to Solny w remoncie jest czy będzie jakoś tak... (chyba, tylko tak słyszałam)
a nawet menu dostalismy

redlovebloodgirl napisał(a):kamila napisał(a):z tego co wiem to Solny w remoncie jest czy będzie jakoś tak... (chyba, tylko tak słyszałam)
ploty Kamila, ploty
ale i tak wam sie powinno dostac bo chyba nikogo od was dzisiaj na zebraniu na temat studniowki nie byloa nawet menu dostalismy
![]()
kolejne zebranie w poniedzialek, niech sie wreszcie wszyscy zjawia

kamila napisał(a):buehehe, tak jest pani generał na następnym ktoś się zjawi, może będę to ja

fern napisał(a):Pytanie raczej do mniejszej części uczniów Kopernika - jak Wam się podobało dzisiejsze przedstawienie przygotowane przez 2C? I która z klas 1 wywarła na Was największe wrażenie (nie tylko zadaniami, ale ogólną postawą).
a potem to tak... no, mogło być...
przecież my jesteśmy najlepsi i najfajniejsi
(ohh... ahh...
) a tak to mogła być też 1d i Wasza miss

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości