Pilkarskie objawienie .... smolarek

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Roman » wtorek, 22 lis 2005, 23:16

jak Polska grała z Austrią w Chorzowie to próbowałem mamie wkręcać, że gola dla naszych strzelił Włodzimierz, a nie Ebi :P





nie dała się :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » środa, 23 lis 2005, 01:19

dudkowi ostatnio wychodzi jedno...granie w reklamach...ale i to slabo...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez qrczak » środa, 23 lis 2005, 01:49

Stavro napisał(a):dudkowi ostatnio wychodzi jedno...granie w reklamach...ale i to slabo...


Czyli to znaczy, że codziennie bywasz na treningach Liverpoolu, nie opuszczasz również żadnego meczu rezerw, śledzisz każdy krok Dudka. Wiesz co, zazdroszczę Ci.


P.S. Beckhamowi ostatnio też dużo lepiej idzie granie w reklamówkach niż na boisku, a taki Mila na przykład gra tylko na boisku, niewiele, ale zawsze coś. Rozumujac po Twojemu to Beckham w porównaniu do Mili jest fajtłapowaty.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » środa, 23 lis 2005, 11:57

qrczak napisał(a):
Stavro napisał(a):dudkowi ostatnio wychodzi jedno...granie w reklamach...ale i to slabo...


Czyli to znaczy, że codziennie bywasz na treningach Liverpoolu, nie opuszczasz również żadnego meczu rezerw, śledzisz każdy krok Dudka. Wiesz co, zazdroszczę Ci.


P.S. Beckhamowi ostatnio też dużo lepiej idzie granie w reklamówkach niż na boisku, a taki Mila na przykład gra tylko na boisku, niewiele, ale zawsze coś. Rozumujac po Twojemu to Beckham w porównaniu do Mili jest fajtłapowaty.


juz sie tak nie oburzaj...a jak gra Beckham i real sam ocen po tym jakie baty dostali od barcy...tylko mowie zeby lepiej koncentrowac sie na grze a nie na graniu w reklamach...tak chocby Cholowczyc rozmienil sie na drobne a mogl cos osiagnac...zreszta sam trener Liverpoolu zawsze mial ograniczone zaufanie do jurka...pewnie nie bez powodu...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez qrczak » środa, 23 lis 2005, 13:53

Nie oburzam się, tylko irytuje mnie nieco takie zachowanie. Jak Dudkowi szło to nikt złego słowa na niego nie powiedział, teraz ma słabszy okres i każdy na nim psy wiesza. Tak samo było z Małyszem i każdym sportowcem który coś osiągnął. Nie wiem czy to nasza narodowa zawiść i zazdrość.
Gdyby nie było Boruca to byśmy pewnie płakali mocno i dalej nosili Dudka na rękach. Reklamę nagrał w czasie kiedy miał kontuzję i nie mógł ani grać, ani trenować, więc porównywanie go z panem chipsem nie ma w ogóle sensu.


I pamiętaj: "Małysz to zdrajca, Małysz to oszust, nie umiał skakać od początku..." :lol: :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » środa, 23 lis 2005, 16:10

qrczak napisał(a):

I pamiętaj: "Małysz to zdrajca, Małysz to oszust, nie umiał skakać od początku..." :lol: :wink:



to ty powiedziales nie ja...tylko moze to jest blad ze na poczatku wychwala sie takie osoby pod niebiosa..nie zawsze sa do tego podstawy...a potem wiadaomo...z wysokiego konia bolesnie sie spada...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez qrczak » czwartek, 24 lis 2005, 13:42

Stavro napisał(a):
qrczak napisał(a):

I pamiętaj: "Małysz to zdrajca, Małysz to oszust, nie umiał skakać od początku..." :lol: :wink:



to ty powiedziales nie ja...tylko moze to jest blad ze na poczatku wychwala sie takie osoby pod niebiosa..nie zawsze sa do tego podstawy...a potem wiadaomo...z wysokiego konia bolesnie sie spada...



To nie ja powiedziałem tylko Kukiz w swojej piosence.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » czwartek, 24 lis 2005, 13:55

qrczak napisał(a):
Stavro napisał(a):
qrczak napisał(a):

I pamiętaj: "Małysz to zdrajca, Małysz to oszust, nie umiał skakać od początku..." :lol: :wink:



to ty powiedziales nie ja...tylko moze to jest blad ze na poczatku wychwala sie takie osoby pod niebiosa..nie zawsze sa do tego podstawy...a potem wiadaomo...z wysokiego konia bolesnie sie spada...



To nie ja powiedziałem tylko Kukiz w swojej piosence.


oki ty to napisales tylko...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Easy Rider » czwartek, 24 lis 2005, 19:15

Roman napisał(a):jak napisała dziś wyborcza o Smolarku

(cytuję z pamięci) -najlepszym polskim piłkarzem jest Holender, którego nie dotknęła ręka polskiego trenera

to smutne

myślę że to nie do końca tak. Ebi wychowywał się na sukcesach swojego ojca Włodka Smolarka - RTS Widzew Łódź, Feyenoord. Wpływ znakomitego polskiego piłkarza, jednego z najbardziej "charakternych" polskich grajków na syna na pewno był bardzo duży.
Fakt, nie wyobrażam sobie żeby Ebi miał się rozwijać pod okiem Żurka, Kaczmarka, Broniszewskiego czy Kubickiego albo Wdowczyka.
I dlatego trzeba się cieszyć że nie tknęły Euzebiusza jako juniora polskie chore piłkarskie układy.
A co do Dudka, dlaczego ostatnio gra bez gazu? Bo Krystyna z Gazowni przestała dzwonić. Buehehehehehe :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez bezAMBICJI » środa, 7 gru 2005, 23:23

Tak Smolarek gra z meczu na mecz coraz lepiej...brawo dla niego.
Za to Krzynówek przestał zupełnie grać ;/ Może jeszcze sie przebudzi :?:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Tomash » niedziela, 8 sty 2006, 13:37

Można się cieszyć z jednego zawodnika, ale szkoda,że nie ma więcej takich dryblerów w naszej reprezentacji,wogóle reprezentacja polska prezentuje archaiczny futbol,bez kontaktu jeden na jeden, a różnica dzieląca nas z zachodem zawsze przypomina mi mecz w eliminacjach pucharu UEFA Polonii Warszawa - FC Porto, gdzie najbardziej utkwili mi w pamięci tacy zawodnicy jak Deco i Jankauskas, a w polskiej drużynie obrońca Dziewicki co pokazuje obraz naszej piłki.
Avatar użytkownika
Tomash
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 18:07
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron