2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez tomek » wtorek, 22 lis 2005, 21:16

Jak tam Oddiemu idze obserwacja szkoły przy pomocy kamer przemysłowych?? :D
Avatar użytkownika
tomek
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:18
Lokalizacja: Ze Szmulek

Postprzez james » wtorek, 22 lis 2005, 23:18

McCool napisał(a):Problem tkwi nie w tym, ze nam sie nie chce, czy coś. Sprawa wygląda tak, że głośniki są wieszane od lat na tych samych kołkach rozporowych, które już same wychodzą ze ściany i nie chcemy zeby komuś taka kolumna spadła na głowę. Kołki wymagają wymiany, ale my, radiowezel, nie jestesmy uprawnieni do ich wymiany, więc dopóki ten stan nie zmieni się muzyki na przerwach raczej nie usłyszycie...


to od czego jest ohp znajdujacy sie w szkole??...troche panowie checi i byscie to juz daawno temu mieli zrobione...a tak ...pupa
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez McCool » wtorek, 22 lis 2005, 23:46

Roman napisał(a):McCool - masz raz w tygodniu kabaret pt. "polonez", czy puszczasz muzykę wszystkim :D grupom?

:twisted: :twisted: :twisted:


w tym tygodniu przypadło że wszystkim... i z tego co zaobserwowałem to stwierdziłem że Wy macie najłatwiejszy układ, więc ci, co chodzą we wtorki - nie narzekać!!!! :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez wspomnienie » środa, 23 lis 2005, 11:03

Panike siejecie... ja byłam 3 razy na próbie swojego poloneza.
I rewelacyjnie nam wyszło.
A wy już ćwiczycie a bal dopiero w styczniu :roll:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez McCool » środa, 23 lis 2005, 16:26

wspomnienie napisał(a):Panike siejecie... ja byłam 3 razy na próbie swojego poloneza.
I rewelacyjnie nam wyszło.
A wy już ćwiczycie a bal dopiero w styczniu :roll:

ciekawe ile lat temu to było :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez wspomnienie » piątek, 25 lis 2005, 11:32

McCool napisał(a):
wspomnienie napisał(a):Panike siejecie... ja byłam 3 razy na próbie swojego poloneza.
I rewelacyjnie nam wyszło.
A wy już ćwiczycie a bal dopiero w styczniu :roll:

ciekawe ile lat temu to było :D


No tka stara to ja chyba nie jestem...


W zeszłym roku była moja 100dnowka 8)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Agunia » piątek, 25 lis 2005, 14:59

wspomnienie napisał(a):Panike siejecie... ja byłam 3 razy na próbie swojego poloneza.
I rewelacyjnie nam wyszło.
A wy już ćwiczycie a bal dopiero w styczniu :roll:

bo w tym zeszłorocznym polonezie nie było żadnej filozofii... i faktycznie wystarczyło zrobić jedną próbę, bo w kółko to każdy umie chodzić.... bez urazy, ale ten polonez w zeszłym roku był beznadziejny - gdy pierwsza para robiła piąte kółeczko ostatni wchodziła na salę... paskudztwo...
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez wspomnienie » piątek, 25 lis 2005, 16:02

Agunia napisał(a):
wspomnienie napisał(a):Panike siejecie... ja byłam 3 razy na próbie swojego poloneza.
I rewelacyjnie nam wyszło.
A wy już ćwiczycie a bal dopiero w styczniu :roll:

bo w tym zeszłorocznym polonezie nie było żadnej filozofii... i faktycznie wystarczyło zrobić jedną próbę, bo w kółko to każdy umie chodzić.... bez urazy, ale ten polonez w zeszłym roku był beznadziejny - gdy pierwsza para robiła piąte kółeczko ostatni wchodziła na salę... paskudztwo...


Młotku!!! ten polonez w TRM-ie!!!!
Malwina ja ze swoim byłam ówczesnym :D
A że klasowy źle wypadł to inna bajka... mnie w końcu tam nie było....
Swoją drogą wasz też był do DUPY :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Agunia » sobota, 26 lis 2005, 19:45

wspomnienie napisał(a):Młotku!!! ten polonez w TRM-ie!!!!
Malwina ja ze swoim byłam ówczesnym :D
A że klasowy źle wypadł to inna bajka... mnie w końcu tam nie było....
Swoją drogą wasz też był do DUPY :lol:

Kotku, chyba mnie z kimś pomyliłaś... jeśli się nie mylę to Malwina o której piszesz mam nick Agunia__ a ja mam tylko Agunia... ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez wspomnienie » niedziela, 27 lis 2005, 16:16

Agunia napisał(a):
wspomnienie napisał(a):Młotku!!! ten polonez w TRM-ie!!!!
Malwina ja ze swoim byłam ówczesnym :D
A że klasowy źle wypadł to inna bajka... mnie w końcu tam nie było....
Swoją drogą wasz też był do DUPY :lol:

Kotku, chyba mnie z kimś pomyliłaś... jeśli się nie mylę to Malwina o której piszesz mam nick Agunia__ a ja mam tylko Agunia... ;)


oo :oops:
no to wtopa :wink:
Przepraszam :oops:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Eureka » niedziela, 27 lis 2005, 18:41

james napisał(a):
McCool napisał(a):Problem tkwi nie w tym, ze nam sie nie chce, czy coś. Sprawa wygląda tak, że głośniki są wieszane od lat na tych samych kołkach rozporowych, które już same wychodzą ze ściany i nie chcemy zeby komuś taka kolumna spadła na głowę. Kołki wymagają wymiany, ale my, radiowezel, nie jestesmy uprawnieni do ich wymiany, więc dopóki ten stan nie zmieni się muzyki na przerwach raczej nie usłyszycie...


to od czego jest ohp znajdujacy sie w szkole??...troche panowie checi i byscie to juz daawno temu mieli zrobione...a tak ...pupa

Bierzcie sprawę (wiertarkę) w swoje ręce a nie oglądajcie się na chłopców z OHP. Myślę, że umiejętność rozwiązywania tak błahych problemów nie przekracza Waszych możliwości.
Eureka
V.I.P
 
Posty: 487
Dołączył(a): środa, 9 lis 2005, 10:32

Postprzez Eureka » niedziela, 27 lis 2005, 21:19

Magnus napisał(a):
Eureka napisał(a):
james napisał(a):
McCool napisał(a):Problem tkwi nie w tym, ze nam sie nie chce, czy coś. Sprawa wygląda tak, że głośniki są wieszane od lat na tych samych kołkach rozporowych, które już same wychodzą ze ściany i nie chcemy zeby komuś taka kolumna spadła na głowę. Kołki wymagają wymiany, ale my, radiowezel, nie jestesmy uprawnieni do ich wymiany, więc dopóki ten stan nie zmieni się muzyki na przerwach raczej nie usłyszycie...


to od czego jest ohp znajdujacy sie w szkole??...troche panowie checi i byscie to juz daawno temu mieli zrobione...a tak ...pupa

Bierzcie sprawę (wiertarkę) w swoje ręce a nie oglądajcie się na chłopców z OHP. Myślę, że umiejętność rozwiązywania tak błahych problemów nie przekracza Waszych możliwości.


Taaa sprzątaczki, woźny i woźna wyrwaliby Ci tą wiertarkę z rąk i sami wwiercili Ci się nie powiem gdzie.

Widocznie ta muzyka jest na tyle potrzebna, że nie walczy o nią młodzież. Proszę nie oczekiwać, że wszystko będzie podane na tacy.
Eureka
V.I.P
 
Posty: 487
Dołączył(a): środa, 9 lis 2005, 10:32

Nowe forum

Postprzez Master » czwartek, 8 gru 2005, 20:12

No, a ja się odważę, coś zaproponować. Czy aby szanowne państwo nie chciało skorzystać z nowo powstałego forum??

Przy okazji pomożecie się jemu dobrze rozwijać (oczywiście jak będziecie chcieli) oto link do tego forum: http://www.2lokolobrzeg.fora.pl/index.php. W prawdzie graficznie nie powala ale to forum a nie gra.

Więc zapraszam.
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości