Pilkarskie objawienie .... smolarek

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Pilkarskie objawienie .... smolarek

Postprzez MarcinR » sobota, 19 lis 2005, 21:55

Smolarek :D w formie =wiele bramek dawno nie bylo takiego polaka w bundeslidze dzisiaj znowu 2 piekne bramki :]
gratuluje formy i liczymy po cichu na wiecej
MarcinR
 

Postprzez Stavro » sobota, 19 lis 2005, 23:05

tak..Smolarek obok Boruca to ostatnio najjasniejsze gwiazdy polskiej pilki...oby Ebi na tym nie poprzestal i dalej niech sie rozwija...kto wie moze bedzie zawodnik swiatowego formatu...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez qrczak » niedziela, 20 lis 2005, 17:41

I tak mu to nic nie da bo w reprezentacji będzie grał Rasiak.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » niedziela, 20 lis 2005, 23:20

piter_Radzikowo napisał(a):
qrczak napisał(a):I tak mu to nic nie da bo w reprezentacji będzie grał Rasiak.


a ja licze na to ze jednak janosik prezestanie powolywac drewniaka rasialdo :lol:



ja tez mam taka nadzieje..ale sama nadzieja moze nie starczyc... :wink: :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » wtorek, 22 lis 2005, 09:59

ale mamy tez drugiego zawodnika swiatowej klasy...znakomitego bramkarza...i wcale nie mam tutaj na mysli pana wystepujacego w reklamach tp sa ...artur moim zdaniem po przejsciu do celtow nabral sporego doswiadczenia i teraz powienien byc sporym wzmocneiniem naszej kadry...tylko zeby janosik artura wystawial jako pierwszego bramkarza a nie fajtlapowatego Dudka
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez MarcinR » wtorek, 22 lis 2005, 10:57

Stavro napisał(a):ale mamy tez drugiego zawodnika swiatowej klasy...znakomitego bramkarza...i wcale nie mam tutaj na mysli pana wystepujacego w reklamach tp sa ...artur moim zdaniem po przejsciu do celtow nabral sporego doswiadczenia i teraz powienien byc sporym wzmocneiniem naszej kadry...tylko zeby janosik artura wystawial jako pierwszego bramkarza a nie fajtlapowatego Dudka


fajtlatopowaty to chyba przesadzasz ..to to grubo przesadzasz ... :]
MarcinR
 

Postprzez Stavro » wtorek, 22 lis 2005, 11:36

MarcinR napisał(a):
Stavro napisał(a):ale mamy tez drugiego zawodnika swiatowej klasy...znakomitego bramkarza...i wcale nie mam tutaj na mysli pana wystepujacego w reklamach tp sa ...artur moim zdaniem po przejsciu do celtow nabral sporego doswiadczenia i teraz powienien byc sporym wzmocneiniem naszej kadry...tylko zeby janosik artura wystawial jako pierwszego bramkarza a nie fajtlapowatego Dudka


fajtlatopowaty to chyba przesadzasz ..to to grubo przesadzasz ... :]


moeze troszeczke...ale Borucowi i tak do piet nie siega...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Roman » wtorek, 22 lis 2005, 14:11

jak napisała dziś wyborcza o Smolarku

(cytuję z pamięci) -najlepszym polskim piłkarzem jest Holender, którego nie dotknęła ręka polskiego trenera

to smutne
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 22 lis 2005, 20:05

fajtlapowatego Dudka


Pocieszna opinia.

moeze troszeczke...ale Borucowi i tak do piet nie siega...


I kolejna pocieszna opinia.

Obydwaj reprezetują wysoki poziom, ale pisanie, że Dudek Borucowi do pięt nie dorasta jest chyba co najmniej nie trafione. Boruc jak na razie gra pierwszy sezon w powiedzmyże silnej lidze (silnej tylko dlatego, że silniejszej od naszej), gra w jednym z aż dwóch zespołów, które od lat dzielą i rządzą w lidze szkockiej. Dudek natomiast do niedawna miał dosyć pewne miejsce w składzie Liverpoolu, a w ligach mocniejszych niż nasza gra już od wielu lat i to z sukcesami. Jak Boruc wygra Ligę Mistrzów i jeszcze trochę trofeów, a przede jak utrzyma wysoka formę przez kilka sezonów to będzie można porównywać tych dwóch panów.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcinR » wtorek, 22 lis 2005, 20:19

a zreszta na obrone wystarczy jedno
przypomnij sobie jak wygladal pierwszy sezon dudka w liverpoolu byl po prostu fantastyczny , a teraz odnies to do boruca i czekaj i patrz czy utrzyma forme ..
MarcinR
 

Postprzez qrczak » wtorek, 22 lis 2005, 20:27

MarcinR napisał(a):a zreszta na obrone wystarczy jedno
przypomnij sobie jak wygladal pierwszy sezon dudka w liverpoolu byl po prostu fantastyczny , a teraz odnies to do boruca i czekaj i patrz czy utrzyma forme ..


No co Ty, w tym sezonie Dudek był najbardziej fajtłapowaty. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcinR » wtorek, 22 lis 2005, 20:41

qrczak napisał(a):
MarcinR napisał(a):a zreszta na obrone wystarczy jedno
przypomnij sobie jak wygladal pierwszy sezon dudka w liverpoolu byl po prostu fantastyczny , a teraz odnies to do boruca i czekaj i patrz czy utrzyma forme ..


No co Ty, w tym sezonie Dudek był najbardziej fajtłapowaty. :wink:


:wink: no tak zapomnialem
MarcinR
 

Następna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości