W bitcomet masz opcje ktora poprawia upload jak jestes za natem. Ja osobiscie nie probowalem bo mam neo, ale na stronach torrentowych mocno chwala tego klienta i ta opcje
To ładnie...bo nie mogę (czyt.nie umiem ) wgrać Bit Commeta......jakiś kolo prosi o pomoc i temat mi sie kończy.....ani w tę,ani weftę nieruszam.....wrrrrr......
testowałem bitcommeta - z tą jego zdolnością radzenia sobie z NATEM jest raczej róźnie- sprawdził się gorzej niż azureus który oczywiście też miał problem z NATEM
Bo prawda jest taka ze jeżeli nie masz wlasnego zewnetrznego ip lub przekierowanego portu nasluchu nic nie bedzie dziala tak jak chcesz czy to BitCommet czy BitTornado lub inne. Do poprawnego dzialania właśnie trzeba spełnic to wymaganie port nasłuchiwania a i często admini sieci blokuja p2p, sposobów na to jest pełno.
przez Henry_Chinaski » czwartek, 24 lis 2005, 18:59
nie wiem o co wam chodzi z tym torrentem i wew. IP w tkk. az musialem sprawdzic. niby dlaczego nie dziala poprawnie? Sciaga z predkoscia 42kB/s i wysyla z predkascia okolo 22kB/s. Co w tym jest niepoprawnego przy pakiecie 384/192 kbps? IMHO dziala tak jak powinno.
Nie wiem jak jest w tkk ale ja moge powiedzieć jak juest u mnie. Mam nat i jeżeli nie ma przekierowanego portu to niestety p2p nie dziala tak jak powinno. Oczywiście działa jednak po zabiegach z portem jest znacznie lepiej i śmigam pełnym pasmem.
...ustaw azureusa tak zeby zostawil ze 3 kb/s wolnego pasma... na http://www... jeżeli zapychasz całe pasmo trafikiem p2p nie dziw się ze ie nie może doprosić sie DNSa o odpowiedź....