tkk azureus i zone alarm

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

tkk azureus i zone alarm

Postprzez voodoo3500 » środa, 16 lis 2005, 19:04

tkk azureus i zone alarm

kto wie jak to wszystko poustawiać żeby poprawnie działało
wew nr IP w tkk
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » środa, 16 lis 2005, 20:35

przy wewnetrznym chyba azerus mi tez nie dzialal teraz mam zewn i wszystko dziala:)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez voodoo3500 » środa, 16 lis 2005, 21:06

ustawiałem expert rule w ZA nawet go wyłączyłem ale efekt był podobny nie ściąga

help
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Ged » środa, 16 lis 2005, 21:57

na stronie azureusa masz howto jak poradzic sobie z NATem
Ged
 

Postprzez B!sH0p » piątek, 18 lis 2005, 17:23

Polecam BitCometa o wiele lepszy niz azureus
Avatar użytkownika
B!sH0p
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tomas » sobota, 19 lis 2005, 18:21

W bitcomet masz opcje ktora poprawia upload jak jestes za natem. Ja osobiscie nie probowalem bo mam neo, ale na stronach torrentowych mocno chwala tego klienta i ta opcje
Tomas
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 19:34
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Tisaja » niedziela, 20 lis 2005, 20:20

To ładnie...bo nie mogę (czyt.nie umiem ) wgrać Bit Commeta......jakiś kolo prosi o pomoc i temat mi sie kończy.....ani w tę,ani weftę nieruszam.....wrrrrr...... :x
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez voodoo3500 » wtorek, 22 lis 2005, 17:51

testowałem bitcommeta - z tą jego zdolnością radzenia sobie z NATEM jest raczej róźnie- sprawdził się gorzej niż azureus który oczywiście też miał problem z NATEM

starałem się stworzyć identyczne warunki dla obu
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez voodoo3500 » wtorek, 22 lis 2005, 17:53

Tisaja - oba programy po wciśnięciu ikonki install są gotowe do pracy, nic tam nie trzeba specjalnie zmieniać
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez B!sH0p » czwartek, 24 lis 2005, 17:51

Bo prawda jest taka ze jeżeli nie masz wlasnego zewnetrznego ip lub przekierowanego portu nasluchu nic nie bedzie dziala tak jak chcesz czy to BitCommet czy BitTornado lub inne. Do poprawnego dzialania właśnie trzeba spełnic to wymaganie port nasłuchiwania a i często admini sieci blokuja p2p, sposobów na to jest pełno.
Avatar użytkownika
B!sH0p
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Henry_Chinaski » czwartek, 24 lis 2005, 18:59

nie wiem o co wam chodzi z tym torrentem i wew. IP w tkk. az musialem sprawdzic. niby dlaczego nie dziala poprawnie? Sciaga z predkoscia 42kB/s i wysyla z predkascia okolo 22kB/s. Co w tym jest niepoprawnego przy pakiecie 384/192 kbps? IMHO dziala tak jak powinno.
Henry_Chinaski
 

Postprzez B!sH0p » piątek, 25 lis 2005, 00:31

Nie wiem jak jest w tkk ale ja moge powiedzieć jak juest u mnie. Mam nat i jeżeli nie ma przekierowanego portu to niestety p2p nie dziala tak jak powinno. Oczywiście działa jednak po zabiegach z portem jest znacznie lepiej i śmigam pełnym pasmem.
Avatar użytkownika
B!sH0p
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez voodoo3500 » środa, 7 gru 2005, 22:18

no to jeszcze prośba o małą poradę

doprowadziłem transfer 20-40 kB/s ale gdy azureus się rozbuja całkowicie odcina mi możliwość dostępu do WWW

IE bredzi coś wtedy o błędzie DNS i wygląda tak jakbym wogóle nie miał internetu choć np GG działa - HELP
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez r00t » środa, 7 gru 2005, 22:52

...ustaw azureusa tak zeby zostawil ze 3 kb/s wolnego pasma... na http://www... jeżeli zapychasz całe pasmo trafikiem p2p nie dziw się ze ie nie może doprosić sie DNSa o odpowiedź....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron