report5 napisał(a):wciągam litery jak powiada ka
dziś też, mam nadzieje, że nie przedawkuje, wciągasz r5?
kamila napisał(a):moze na golasa pobiegam nad morzem, z siostrą
report5 napisał(a):no - dopiero co się wyleczyłaś - a jeżeli chodzi o biegi na golasa to jest to mój patent - i musi być mróz i noc - gdzieś tak o 3 nad ranem i dobrze jest zaliczyć małą kąpiel - i dobrze jest trzasnąć parę fotek... tylko mówię od razu, że faceci wypadaja blado...
. Poczekamy do mrozu, to też spróbuje pobiegać, ale kąpieli nie zarzyję, bllee, a co do gołych facetów i ich bladości... sprawdzi się to
, a fotki, faktycznie, mogą wyjść nie ziemskie 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość