imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » czwartek, 17 lis 2005, 22:07

report5 napisał(a):wciągam litery jak powiada ka

dziś też, mam nadzieje, że nie przedawkuje, wciągasz r5?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » czwartek, 17 lis 2005, 22:21

dziś wciagam tv kultura i Cream - zobacz jak się kiedyś buntowła młodzież
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 17 lis 2005, 22:26

21:00 Cream - pożegnalny koncert w Royal Albert Hall; koncert - już się skończył - teraz trują trochę, ale Hołdysa mozna posłuchaż a o 22:25 Eric Clapton - Sessions for Robert J; - film dokumentalny - też warto zobaczyć
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 17 lis 2005, 22:57

ZAINTERESOWANA napisał(a):Smacznych lodów report... [smilie=icecream.gif]
Poza tym jeszcze się zobaczy jak ten wieczór się dzisiaj skończy... :D


skończyło się na serniku
report5
 

Postprzez Tisaja » piątek, 18 lis 2005, 12:59

Gdzieś tu czytałam o imprezce sobotniej w Kazach.....Co to będzie? pójde chyba ,bo oszaleję.......
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kurczaczek » piątek, 18 lis 2005, 15:45

koncert "Majestic" :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez report5 » piątek, 18 lis 2005, 16:02

Achaja napisał(a):taaaaaaaaaaaaak

idę na 45 lecie Sz. P. Nr 4

czy to można nazwać imprezą ?? :wink:


jak będzie coś do wciągnięcia /jakieś ciasteczko/ - to pewnie tak...
report5
 

Postprzez kamila » piątek, 18 lis 2005, 16:07

się zastanawiam... :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 18 lis 2005, 16:10

moze na golasa pobiegam nad morzem, z siostrą :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 18 lis 2005, 16:23

kamila napisał(a):moze na golasa pobiegam nad morzem, z siostrą :lol:


no - dopiero co się wyleczyłaś - a jeżeli chodzi o biegi na golasa to jest to mój patent - i musi być mróz i noc - gdzieś tak o 3 nad ranem i dobrze jest zaliczyć małą kąpiel - i dobrze jest trzasnąć parę fotek... tylko mówię od razu, że faceci wypadaja blado...
report5
 

Postprzez kamila » piątek, 18 lis 2005, 16:31

report5 napisał(a):no - dopiero co się wyleczyłaś - a jeżeli chodzi o biegi na golasa to jest to mój patent - i musi być mróz i noc - gdzieś tak o 3 nad ranem i dobrze jest zaliczyć małą kąpiel - i dobrze jest trzasnąć parę fotek... tylko mówię od razu, że faceci wypadaja blado...

fakt, dopiero co się wyleczyłam, ale to coś innego się wymyśli, hyhy :twisted: . Poczekamy do mrozu, to też spróbuje pobiegać, ale kąpieli nie zarzyję, bllee, a co do gołych facetów i ich bladości... sprawdzi się to :lol: :wink: , a fotki, faktycznie, mogą wyjść nie ziemskie :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość