Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez MarcinR » piątek, 18 lis 2005, 09:06
wzt to byl zart
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
nie tluke sie nie mam potrzeby ..
-
MarcinR
-
przez MarcinR » piątek, 18 lis 2005, 13:18
-
MarcinR
-
przez FiDo » piątek, 18 lis 2005, 22:26
drugie zdjecie - klasa. przypomina mi kadr z filmu Baraka
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Garis » środa, 23 lis 2005, 08:34
Wiedziałem, że jak tu zajrzę to znajdę coś ekstremalnie ciekawego

Chmurki są olśniewające.
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 21:03
si to chyba ten
warto ?1000 zlotych
-
MarcinR
-
przez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 21:13
WZT napisał(a):MarcinR napisał(a):si to chyba ten
warto ?1000 zlotych
wydales 2,5 tysiaca na aparat a ten link co dalem jest tanszy od twego linku o jakies 400 zloty - jesli masz kase i chesz kupic obiektyw to kupoj acha ja sie nieznam na obiektywach........
wzt linkt przykladowy
poprostu pytam sie czy obiektyw ogolnie wart uwagi a to ze bede kupywal to logiczne ze tam gdzie taniej

no
-
MarcinR
-
przez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 21:18
WZT napisał(a):MarcinR napisał(a):WZT napisał(a):MarcinR napisał(a):si to chyba ten
warto ?1000 zlotych
wydales 2,5 tysiaca na aparat a ten link co dalem jest tanszy od twego linku o jakies 400 zloty - jesli masz kase i chesz kupic obiektyw to kupoj acha ja sie nieznam na obiektywach........
wzt linkt przykladowy
poprostu pytam sie czy obiektyw ogolnie wart uwagi a to ze bede kupywal to logiczne ze tam gdzie taniej

no
ew. zrob tak :
ty masz canona 350??
To zrob tak- dowiedz sie jaki obiektyw analogowy bedzie do twej lustrzanki pasowal i kup-chyba bedzie tnaszy....
goood goood
-
MarcinR
-
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość