MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » piątek, 18 lis 2005, 09:06

wzt to byl zart :twisted:
:] nie tluke sie nie mam potrzeby ..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » piątek, 18 lis 2005, 13:18

1
Obrazek
2
Obrazek
3
Obrazek
wczorajsze fotki
MarcinR
 

Postprzez FiDo » piątek, 18 lis 2005, 22:26

drugie zdjecie - klasa. przypomina mi kadr z filmu Baraka
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Garis » środa, 23 lis 2005, 08:34

Wiedziałem, że jak tu zajrzę to znajdę coś ekstremalnie ciekawego :) Chmurki są olśniewające.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 20:37

ja mam pytanko dla panow znajacych sie na fotografii
co sadzicie o tym obiektywie ?
http://datavision.pl/index.php?m=ass&s=3mtsg02ixlkvksqx3z7cqrtaoa41nx4y&id_ass=26771
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 21:03

si to chyba ten
warto ?1000 zlotych
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 21:13

WZT napisał(a):
MarcinR napisał(a):si to chyba ten
warto ?1000 zlotych


wydales 2,5 tysiaca na aparat a ten link co dalem jest tanszy od twego linku o jakies 400 zloty - jesli masz kase i chesz kupic obiektyw to kupoj acha ja sie nieznam na obiektywach........


wzt linkt przykladowy
poprostu pytam sie czy obiektyw ogolnie wart uwagi a to ze bede kupywal to logiczne ze tam gdzie taniej :!: no
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 4 gru 2005, 21:18

WZT napisał(a):
MarcinR napisał(a):
WZT napisał(a):
MarcinR napisał(a):si to chyba ten
warto ?1000 zlotych


wydales 2,5 tysiaca na aparat a ten link co dalem jest tanszy od twego linku o jakies 400 zloty - jesli masz kase i chesz kupic obiektyw to kupoj acha ja sie nieznam na obiektywach........


wzt linkt przykladowy
poprostu pytam sie czy obiektyw ogolnie wart uwagi a to ze bede kupywal to logiczne ze tam gdzie taniej :!: no


ew. zrob tak :
ty masz canona 350??
To zrob tak- dowiedz sie jaki obiektyw analogowy bedzie do twej lustrzanki pasowal i kup-chyba bedzie tnaszy....


goood goood
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość