Ja nie chcem

WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):Jehssssuuuu!!!! jutro 8 godzin przynudzania![]()
Ja nie chcem
to nieidz albo wez sobie ciekawa ksiazke na zajecia-to zawsze pomaga
WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):Jehssssuuuu!!!! jutro 8 godzin przynudzania![]()
Ja nie chcem
to nieidz albo wez sobie ciekawa ksiazke na zajecia-to zawsze pomaga
polecasz jakąś? "Nigdy w życiu" już przeczytałam
Marketing politynczy,
i wiele innych

WZT napisał(a):Suzy napisał(a):... konspekty magisterki skończone ... przepisane na komputerze, ładnie wydrukowane i schowane w teczce... teraz tylko akceptacja promotora i zabieram się ostro do pracy ...
Suzy na ktorym wy roku piszecie MAgisterke????
Mi mowili ze na 3 roku juz zaczynacie pisac... tzn. na 3 -chodzicie na seminaria i sluchacie co maja do powiedzenia ludzie z 4 i 5 rocznika a dopiero na 4 zaczynacie cos juz pisac..... jak to jest bo sie juz pogubilem czy to tez zalezy od szkoly?
!
MarcinR napisał(a):jutro od 8 (filozofia) do 17.45 (historia stosunkow miedzynarodowych ) w tym dwa prawie 2 godzinne okienka

]

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości