studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » niedziela, 13 lis 2005, 10:39

Jehssssuuuu!!!! jutro 8 godzin przynudzania :evil:
Ja nie chcem :cry:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » niedziela, 13 lis 2005, 17:13

WZT napisał(a):
wspomnienie napisał(a):Jehssssuuuu!!!! jutro 8 godzin przynudzania :evil:
Ja nie chcem :cry:


to nieidz albo wez sobie ciekawa ksiazke na zajecia-to zawsze pomaga


polecasz jakąś? "Nigdy w życiu" już przeczytałam
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » niedziela, 13 lis 2005, 18:06

WZT napisał(a):
wspomnienie napisał(a):
WZT napisał(a):
wspomnienie napisał(a):Jehssssuuuu!!!! jutro 8 godzin przynudzania :evil:
Ja nie chcem :cry:


to nieidz albo wez sobie ciekawa ksiazke na zajecia-to zawsze pomaga


polecasz jakąś? "Nigdy w życiu" już przeczytałam


Marketing politynczy,
i wiele innych


Miało być pasjonujące a nie flaki z olejem ;/
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Suzy » niedziela, 13 lis 2005, 22:14

... konspekty magisterki skończone ... przepisane na komputerze, ładnie wydrukowane i schowane w teczce... teraz tylko akceptacja promotora i zabieram się ostro do pracy ... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » poniedziałek, 14 lis 2005, 18:21

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... konspekty magisterki skończone ... przepisane na komputerze, ładnie wydrukowane i schowane w teczce... teraz tylko akceptacja promotora i zabieram się ostro do pracy ... :roll:


Suzy na ktorym wy roku piszecie MAgisterke????
Mi mowili ze na 3 roku juz zaczynacie pisac... tzn. na 3 -chodzicie na seminaria i sluchacie co maja do powiedzenia ludzie z 4 i 5 rocznika a dopiero na 4 zaczynacie cos juz pisac..... jak to jest bo sie juz pogubilem czy to tez zalezy od szkoly?


... na III roku mamy bloki seminaryjne które nas ukierunkowują - czyli np. historyczny, cywilistyczny, karny, administracyjny - i w jego ramach mamy więcej zajęć z danej dziedziny (cywiliści np handlowe, karniści np medycynę sądową - czyli przedmioty których inne bloki nie mają w programie)
... na IV roku mamy ok. 40 godz. seminarium na których uczymy się pisać prace (konspekty, referaty itd) rozwiązujemy kazusy, zbieramy ciekawe orzeczenia SN itp.
... na V roku też jest 40 godz. seminarium ale w ramach tych godzin promotor konsultuje i wymienia uwagi na temat pisanej pracy ... więc już trzeba mieć temat - ja całe szczęście już mam !!!
... tak jest u mnie na UMK , nie wiem jak jest na innych uczelniach, to chyba też troszkę zależy od wykładowców
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 14 lis 2005, 22:05

jutro od 8 (filozofia) do 17.45 (historia stosunkow miedzynarodowych ) w tym dwa prawie 2 godzinne okienka :)
MarcinR
 

Postprzez wspomnienie » wtorek, 15 lis 2005, 12:56

MarcinR napisał(a):jutro od 8 (filozofia) do 17.45 (historia stosunkow miedzynarodowych ) w tym dwa prawie 2 godzinne okienka :)


a ja muslałam ze tylko ja mam bałagan aw zajeciach :)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez yennefer » wtorek, 15 lis 2005, 13:29

no to zaliczone pierwsze, powazniejsze kolo w tym roku. i co najsmieszniejsze - szlam na nie jak na ścięcie [jakos nie bylo czasu na nauke :P]
yhh, juz chyba opanowalam umiejetnosc kombinowania, a kiedy opanuje material, ktory obowiazywal na rzeczonym kole?... dobre pytanie [smilie=hmmm.gif]
dzis troche czasu spedze w "Piekle" Dantego - jutro zapowiadaja sie ciekawe cwiczenia :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » wtorek, 15 lis 2005, 19:21

kto studiuje we Wrocławiu?, jeśli to jesteś Ty, napisz mi -pm ;) (hehe), a tak poważnie mam prośbę, więć byłabym wdzięczna :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron