Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Tisaja » piątek, 14 paź 2005, 21:11

I jak wrażenia po "bliskim kontakcie x-ego stopnia"?
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » piątek, 14 paź 2005, 22:32

owijanie w bawelne, brak konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane przez studentow... odpowiadal z tego z czego sie przygotowal. ale i tak wole jego od kaczora. wydaje sie sympatyczny.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » sobota, 15 paź 2005, 08:58

owijanie w bawelne, brak konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane przez studentow...
Nooo....to akurat świadczy na jego korzyść.....to typowe zachowanie rasowego polityka.......Ja jakoś też wolę Tuska ......Kaczyński jest taki spięty,nadymany i zawzięty....to nie jest dobrze dla polityka....... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » sobota, 15 paź 2005, 13:25

TISAJA napisał(a):
owijanie w bawelne, brak konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane przez studentow...
Nooo....to akurat świadczy na jego korzyść.....to typowe zachowanie rasowego polityka.......Ja jakoś też wolę Tuska ......Kaczyński jest taki spięty,nadymany i zawzięty....to nie jest dobrze dla polityka....... :wink:


to prawda.. typowe. i towarzyszylo temu typowe przedstawienie. bylo widac, ze robili to dla telewizji, nie dla zgromadzonych. mial swoja grupe wiwatujacych ludzi, ktorzy przed kamerami wykrzykiwali: TUSK!! TUSK!! TUSK!! to smieszne, ale tak jak napisalas typowe :) a dzisiaj jeszcze Kaczynski bedzie wystepowal kilka przecznic dalej. ale jego juz mi sie nie chce fotografowac :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » sobota, 15 paź 2005, 15:46

ale jego juz mi sie nie chce fotografowac
Rozumiem..... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » niedziela, 16 paź 2005, 16:11

obrobilem jeszcze kilka zdjec, wiec wrzucam.. kilka prostych politycznych gestow

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 16 paź 2005, 16:16

qurcze, mogłam wtedy tego sms'a wysłać, ajjjj...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Garis » sobota, 22 paź 2005, 22:06

Dobre zdjęcia Tuska, ale już nie mogę na tą mordę patrzeć :) Podobają mi się foty z dłuższym czasem.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez FiDo » sobota, 12 lis 2005, 17:37

dobra, w koncu przemoglem lenia i poszedlem w miasto pstryknac kilka fot. nic specjalnego, ale..

po prostu lodzka brama
Obrazek

eksperymenty z architektura
Obrazek


Obrazek

dziwny efekt, ale nie moglem sie powstrzymac:)
Obrazek[img]

i dla fanow motoryzacji
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » sobota, 12 lis 2005, 21:34

brama i pomysl z archit..... sa super ..
MarcinR
 

Postprzez Tisaja » sobota, 12 lis 2005, 22:20

Heh...a mnie sie pobobają rude drzwa i brukowa droga do kościółka......Banalne? Moze i tak.....ale nostalgiczne.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » niedziela, 13 lis 2005, 01:01

dzieki za opinie :) mi osobiscie najbardziej sie podoba brama.. ale jak zwykle na poczatku podniecam sie efektami, a pozniej patrze krytycznym okiem(dlaczego w ogole mi sie to podoba :shock: . dlatego wykasowalem z serwera dwa ostatnie zdjecia :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » niedziela, 13 lis 2005, 12:16

Brama? Ale takich bram pełno jest w hip-hop'owych teledyskach.......a rude drzewa z błękitnym kościółkiem.....jakoś tak fajnie się patrzy....taka....hmmm.....droga do nieba? Nie gładka ,a brukowana......jak życie.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » niedziela, 13 lis 2005, 16:49

TISAJA, bedzie to tylko brama jezeli bedziesz widziala tylko brame :) ja widze w tym cos wiecej, dlatego to zrobilem :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość