Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Tisaja » piątek, 14 paź 2005, 21:11
I jak wrażenia po "bliskim kontakcie x-ego stopnia"?
-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » piątek, 14 paź 2005, 22:32
owijanie w bawelne, brak konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane przez studentow... odpowiadal z tego z czego sie przygotowal. ale i tak wole jego od kaczora. wydaje sie sympatyczny.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » sobota, 15 paź 2005, 08:58
owijanie w bawelne, brak konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane przez studentow...
Nooo....to akurat świadczy na jego korzyść.....to typowe zachowanie rasowego polityka.......Ja jakoś też wolę Tuska ......Kaczyński jest taki spięty,nadymany i zawzięty....to nie jest dobrze dla polityka.......

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » sobota, 15 paź 2005, 13:25
TISAJA napisał(a):owijanie w bawelne, brak konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane przez studentow...
Nooo....to akurat świadczy na jego korzyść.....to typowe zachowanie rasowego polityka.......Ja jakoś też wolę Tuska ......Kaczyński jest taki spięty,nadymany i zawzięty....to nie jest dobrze dla polityka.......

to prawda.. typowe. i towarzyszylo temu typowe przedstawienie. bylo widac, ze robili to dla telewizji, nie dla zgromadzonych. mial swoja grupe wiwatujacych ludzi, ktorzy przed kamerami wykrzykiwali: TUSK!! TUSK!! TUSK!! to smieszne, ale tak jak napisalas typowe

a dzisiaj jeszcze Kaczynski bedzie wystepowal kilka przecznic dalej. ale jego juz mi sie nie chce fotografowac

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » sobota, 15 paź 2005, 15:46
ale jego juz mi sie nie chce fotografowac
Rozumiem.....

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » niedziela, 16 paź 2005, 16:11
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez kamila » niedziela, 16 paź 2005, 16:16
qurcze, mogłam wtedy tego sms'a wysłać, ajjjj...
-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez Garis » sobota, 22 paź 2005, 22:06
Dobre zdjęcia Tuska, ale już nie mogę na tą mordę patrzeć

Podobają mi się foty z dłuższym czasem.
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez FiDo » sobota, 12 lis 2005, 17:37
dobra, w koncu przemoglem lenia i poszedlem w miasto pstryknac kilka fot. nic specjalnego, ale..
po prostu lodzka brama
eksperymenty z architektura
dziwny efekt, ale nie moglem sie powstrzymac:)

[img]
i dla fanow motoryzacji

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » sobota, 12 lis 2005, 21:34
brama i pomysl z archit..... sa super ..
-
MarcinR
-
przez Tisaja » sobota, 12 lis 2005, 22:20
Heh...a mnie sie pobobają rude drzwa i brukowa droga do kościółka......Banalne? Moze i tak.....ale nostalgiczne.
-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » niedziela, 13 lis 2005, 01:01
dzieki za opinie

mi osobiscie najbardziej sie podoba brama.. ale jak zwykle na poczatku podniecam sie efektami, a pozniej patrze krytycznym okiem(dlaczego w ogole mi sie to podoba

. dlatego wykasowalem z serwera dwa ostatnie zdjecia

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » niedziela, 13 lis 2005, 12:16
Brama? Ale takich bram pełno jest w hip-hop'owych teledyskach.......a rude drzewa z błękitnym kościółkiem.....jakoś tak fajnie się patrzy....taka....hmmm.....droga do nieba? Nie gładka ,a brukowana......jak życie.
-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » niedziela, 13 lis 2005, 16:49
TISAJA, bedzie to tylko brama jezeli bedziesz widziala tylko brame

ja widze w tym cos wiecej, dlatego to zrobilem

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości