Wyścigi na pasie-Podczele

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Easy Rider » wtorek, 1 lis 2005, 16:34

Chcę zrobić wywiad o tym.dla TV. jak coś to na pm
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Basketman » wtorek, 1 lis 2005, 17:26

Oprócz tej Bmki to nie ma "szybszej" furki w tym miescie. Więc proszę nie nazywajcie tych "potyczek" wyścigami.. Bo tu jest mało samochodów powyżej 250ps
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez MarcinR » środa, 2 lis 2005, 11:02

Basketman napisał(a):Oprócz tej Bmki to nie ma "szybszej" furki w tym miescie. Więc proszę nie nazywajcie tych "potyczek" wyścigami.. Bo tu jest mało samochodów powyżej 250ps

w miescie moze nie :wink: ale w okolicach ...
MarcinR
 

Postprzez Basketman » środa, 2 lis 2005, 20:21

Poczekajcie.. jeszcze tylko gdzieś 1,5 roku zbierania hajsu i stawię się na pasie w Podczelu :)
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez SzOpEn » środa, 2 lis 2005, 20:23

Jeszcze duzo nie ma ale juz niedługo :twisted: hyhy
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SlaY^ » środa, 2 lis 2005, 20:30

Wczoraj (czyt. 1.11.05r.) był jakiś zjazd motocyklistów? Bo troche ich widziałem na mieście...
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Basketman » niedziela, 6 lis 2005, 13:20

WZT napisał(a):A ja mam wlasnie takie pyatnie bodawno na paise nie bylem-ale pamietam takie betonowe "barykady" co mialy samoloty zatrzymywac-sa one jeszcze?
A co do takich wyscigow-beda fajne do pierwszej katastrofy.....



Oj człowiek, prędkość - to jest to.
Jechać 190 km/h po Koszalińskiej.. to jest to. Nie Szopen ? :twisted:
A przeznaczenia nie oszukasz - masz sie rozwalić, to niestety się rozwalisz :twisted:
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez qrczak » niedziela, 6 lis 2005, 17:57

WZT napisał(a):
Basketman napisał(a):
WZT napisał(a):A ja mam wlasnie takie pyatnie bodawno na paise nie bylem-ale pamietam takie betonowe "barykady" co mialy samoloty zatrzymywac-sa one jeszcze?
A co do takich wyscigow-beda fajne do pierwszej katastrofy.....



Oj człowiek, prędkość - to jest to.
Jechać 190 km/h po Koszalińskiej.. to jest to. Nie Szopen ? :twisted:
A przeznaczenia nie oszukasz - masz sie rozwalić, to niestety się rozwalisz :twisted:


o [beeep]!

Ty sie nieboisz tak szybko jezdzic po miescie i kto dal TObie prawko?


Przecież on za młody zdaje się jest na prawko, a co do prędkości...no cóż następny marzyciel i bajkopisarz.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » niedziela, 6 lis 2005, 18:01

WZT napisał(a):jhak to mowia nastepny dawca organow......
Szkoda ludzi czasem.....



E tam dawca od razu, jak sie nauczy jeździć, dostanie prawko i pare kilometrów przejedzie to spokornieje szybko.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Basketman » piątek, 11 lis 2005, 10:50

qrczak napisał(a):
WZT napisał(a):
Basketman napisał(a):
WZT napisał(a):A ja mam wlasnie takie pyatnie bodawno na paise nie bylem-ale pamietam takie betonowe "barykady" co mialy samoloty zatrzymywac-sa one jeszcze?
A co do takich wyscigow-beda fajne do pierwszej katastrofy.....



Oj człowiek, prędkość - to jest to.
Jechać 190 km/h po Koszalińskiej.. to jest to. Nie Szopen ? :twisted:
A przeznaczenia nie oszukasz - masz sie rozwalić, to niestety się rozwalisz :twisted:


o [beeep]!

Ty sie nieboisz tak szybko jezdzic po miescie i kto dal TObie prawko?


Przecież on za młody zdaje się jest na prawko, a co do prędkości...no cóż następny marzyciel i bajkopisarz.


Kurczaczku :) Po pierwsze to nie ja siedziałem za kółkiem. Po drugie - bujaliśmy się dobre 100 metrów przed wojskiem
Po trzecie - tu nie chodzi o to,aby kogoś zabić, roz[beeeep] się samemu.
Innych kręci skakanie na spadochronie, innych bungee.
A jaki ja jestem za kółkiem to spytajcie Szopena :twisted:
Narazie nielegal, ale niedługo z prawkiem. Więc się strzeżcie śmiertelnicy

Ps: W tym sezonie już zlotów nie będzie raczej, nie ?
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości