WZT napisał(a):A ja mam wlasnie takie pyatnie bodawno na paise nie bylem-ale pamietam takie betonowe "barykady" co mialy samoloty zatrzymywac-sa one jeszcze?
A co do takich wyscigow-beda fajne do pierwszej katastrofy.....

WZT napisał(a):Basketman napisał(a):WZT napisał(a):A ja mam wlasnie takie pyatnie bodawno na paise nie bylem-ale pamietam takie betonowe "barykady" co mialy samoloty zatrzymywac-sa one jeszcze?
A co do takich wyscigow-beda fajne do pierwszej katastrofy.....
Oj człowiek, prędkość - to jest to.
Jechać 190 km/h po Koszalińskiej.. to jest to. Nie Szopen ?![]()
A przeznaczenia nie oszukasz - masz sie rozwalić, to niestety się rozwalisz
o [beeep]!
Ty sie nieboisz tak szybko jezdzic po miescie i kto dal TObie prawko?
qrczak napisał(a):WZT napisał(a):Basketman napisał(a):WZT napisał(a):A ja mam wlasnie takie pyatnie bodawno na paise nie bylem-ale pamietam takie betonowe "barykady" co mialy samoloty zatrzymywac-sa one jeszcze?
A co do takich wyscigow-beda fajne do pierwszej katastrofy.....
Oj człowiek, prędkość - to jest to.
Jechać 190 km/h po Koszalińskiej.. to jest to. Nie Szopen ?![]()
A przeznaczenia nie oszukasz - masz sie rozwalić, to niestety się rozwalisz
o [beeep]!
Ty sie nieboisz tak szybko jezdzic po miescie i kto dal TObie prawko?
Przecież on za młody zdaje się jest na prawko, a co do prędkości...no cóż następny marzyciel i bajkopisarz.
Po pierwsze to nie ja siedziałem za kółkiem. Po drugie - bujaliśmy się dobre 100 metrów przed wojskiem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości