pastor napisał(a):Czasami masaż mózgu to rzecz za którą można oddać wszystko, takim masażerem i relaksatorem jest film Dziewczyna z Jersey, komedyjka z Benem A., Liv T., Jennifer L. i takie tam, nawet Matt D. gdzies sie pokazuje, a wszystko to co romantyczne i smieszne zmontowala nam ekipa od Jaya i Cichego Boba. Historia jest taka: Na dzien dobry zona pewnego karierowicza (Jennifer L.) umiera podczas porodu, zostawiajac panu, ktory nie ma czasu na nic (Ben A.) dziecko. Ten przeprowadza sie z Nowego Yorku do Jersey, gdyz jak sie okazalo nie dorosl jeszcze do ojcostwa i wyprowadzajac sie z rownowagi traci prace przez kilka cieplych slow na konferencji prasowej promujacej Willa S. Mieszka u ojca, wychowuje corke, jezdzi smieciarka i caly czas stara sie o powrot do branzy, spotyka pania z wypozyczalni, ktora nie ma seksualnych zahamowan i nawet sie zakochuje. Zabawne gagi i ciekawie opowiedziana historia to nawet mile spedzony czas przed TV. Ano polecam.![]()
![]()
co Ty pleciesz??
ten film jest nuuuuuuudny, nawet baaaaardzo nuuuuudny . Ano NIE polecam



film moim zdaniem swietny
niestety każda ich nowa i lepsza rada kończy sie tragicznie... i nagle poznał kobiete jego marzeń, wszystko się pięknie układa, aż nagle ona chce czegoś więcej... on panikuje i ucieka... niektóre dialogi są zabawne, a niektóre powodują odruch, że chce się wyłączyć ten film... więc polecam na własną odpowiedzialność...
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
---- >
).

).