Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » wtorek, 1 lis 2005, 21:24

groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie :lol:


Ta jest groszek Ty bedziesz pierwszym śledczym :lol:
Ja bede kolejnym :lol:
no i mamy częsc brygady RR
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez RaCiK » wtorek, 1 lis 2005, 22:21

szwagier napisał(a):albo ja juz mam zwidy albo nie wiem czy ja widze w tle magazyn minimala ? ;/ :lol:

Szwagier, to Ty żyjesz? - kiedy na piwo ? :P
wspomnienie napisał(a):też mi sie wydje ze to magazyn minimala 8)
Racik? przyznawaj sie :P

Nie przyznam się :P
groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie :lol:

Życzę powodzenia Pani śledcza :P
Mariol napisał(a):A ja tam wiem że to napewno magazyn minimala... :D :P :wink:
Nie wiedziałam, że w minimalu pracują takie śmieszna stworki... :lol:

Śmieszne? Ja jestem raczej zabawny, a nie śmieszny :]
ZAINTERESOWANA napisał(a):
RaCiK napisał(a):Fajne fotki, ale niestety muszę przyznać, że nie jesteście aż tak piękni jak ja :P . Oto dowód:

Zgadza się, pobiłeś nas wszystkich :D

Wszystkich? Wypraszam sobie, kobiet nie biję :)
olkakg napisał(a):bosz... Artur.. jak Cie ostatnio widziałam to... byłeś jeszcze..ee... normalny.. :P
jak ten MiniMal zmienia ludzi.. :twisted:

MiniMal - zmieniamy się dla Ciebie :lol:
Mariol napisał(a):
olkakg napisał(a):bosz... Artur.. jak Cie ostatnio widziałam to... byłeś jeszcze..ee... normalny.. :P
jak ten MiniMal zmienia ludzi.. :twisted:

Aż strach pomyśleć jak Artur będzie wyglądał za np. 3 tygodnie... :lol:

To zabierz mnie na piwo za trzy tygodnie to zobaczysz jak się zmienię(po piwie :lol: )
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez groszeq » środa, 2 lis 2005, 21:09

wspomnienie napisał(a):
groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie :lol:


Ta jest groszek Ty bedziesz pierwszym śledczym :lol:
Ja bede kolejnym :lol:
no i mamy częsc brygady RR


UWAGA !! UWAGA !!
Rozpoczynamy pracę komisji śledczej ds. Racika.
Jako główny cel obieramy sprawdzenie prawdziwości zdjęcia naszego szanownego kolegi Racika, zrobionego na tle magazynu supermarketu Mini-Mal w Kołobrzegu, do którego kolega Racik się nie przyznaje.
Jako prezes (oraz pierwszy śledczy :wink: ) ogłaszam nabór na wysokie stanowiska nowej komisji IV RP.

PS. wspomnienie ty masz już zapewnioną posadę wiceprezesa :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Budyn » środa, 2 lis 2005, 23:06

ladnie a o mnie to juz zapomniala :P ;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez SAVARY » środa, 2 lis 2005, 23:42

ie :)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » środa, 2 lis 2005, 23:43

Boże ! Napisałem : samo życie :D :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez groszeq » czwartek, 3 lis 2005, 12:34

Budyn napisał(a):ladnie a o mnie to juz zapomniala :P ;)


Kochanie, nie zgłaszałeś się :twisted:
Czekam na twoje podanie, które uwzględnię osobiście :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Budyn » czwartek, 3 lis 2005, 16:47

mnie powinnas przyjac bez podania :P ale jak chcesz to wysle ci podanko ;) z 4 zdjenciami :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Budyn » czwartek, 3 lis 2005, 16:50

mnie powinnas przyjac bez podania Razz ale jak chcesz to wysle ci podanko Wink z 4 zdjeciami
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez jAc_EnTy » czwartek, 3 lis 2005, 19:06

a moze on nie jest w mini-malu :D a np w hali Mirpol ??:PP
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » czwartek, 3 lis 2005, 21:28

Groszq może być wice prezes, pod warunkiem że ja trzymam kase :twisted:
RaCiK ty sie strzeż teraz bo nie znasz dnia ani godziny :lol: :lol:
Jacenty tego gdzie jes RaCiKt niedługo z groszkiem sie dowiemy 8) :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 3 lis 2005, 21:51

Jak komisja już się zawiąże to dajcie znać kiedy będziecie obradować - z chęcią na Was popatrzę... :P
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » czwartek, 3 lis 2005, 21:57

tu nie ma na co patrzeć zainteresowana tu trzeba działać :lol: 8)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez RaCiK » czwartek, 3 lis 2005, 22:57

NataliaW napisał(a):(...)
A tak poważnie to i tak mi się podobasz Raciku.... :super: :wink: :]


:shy: [smilie=thankyou.gif] :shy: [smilie=mml.gif]
Ale w masce, czy bez maski ? [smilie=hmmm.gif] :wink: :]
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości