groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie
Ta jest groszek Ty bedziesz pierwszym śledczym
Ja bede kolejnym
no i mamy częsc brygady RR
groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie
szwagier napisał(a):albo ja juz mam zwidy albo nie wiem czy ja widze w tle magazyn minimala ?![]()
wspomnienie napisał(a):też mi sie wydje ze to magazyn minimala![]()
Racik? przyznawaj sie

groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie

Mariol napisał(a):A ja tam wiem że to napewno magazyn minimala...![]()
![]()
![]()
Nie wiedziałam, że w minimalu pracują takie śmieszna stworki...
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
ZAINTERESOWANA napisał(a):RaCiK napisał(a):Fajne fotki, ale niestety muszę przyznać, że nie jesteście aż tak piękni jak ja. Oto dowód:
Zgadza się, pobiłeś nas wszystkich
olkakg napisał(a):bosz... Artur.. jak Cie ostatnio widziałam to... byłeś jeszcze..ee... normalny..![]()
jak ten MiniMal zmienia ludzi..
Mariol napisał(a):olkakg napisał(a):bosz... Artur.. jak Cie ostatnio widziałam to... byłeś jeszcze..ee... normalny..![]()
jak ten MiniMal zmienia ludzi..
Aż strach pomyśleć jak Artur będzie wyglądał za np. 3 tygodnie...
)wspomnienie napisał(a):groszeq napisał(a):Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie
Ta jest groszek Ty bedziesz pierwszym śledczym![]()
Ja bede kolejnym![]()
no i mamy częsc brygady RR
UWAGA
) ogłaszam nabór na wysokie stanowiska nowej komisji IV RP.


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości