Raport CERT-u wystarczy? http://www.cert.pl/PDF/Raport_CP_przegladarki.pdfBasketman napisał(a):Czy to, że zmieni p. na opere sprawi, że będzie lepszym człowiekiem? Z operą też są czasem problemy.. Dlaczego Wy tak nie lubicie IE?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości