Javascript i IE

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Javascript i IE

Postprzez Author » sobota, 29 paź 2005, 16:46

Czy ktos moze mi powiedziec jak wywalic te ostrzezenie IE, ktore informuje o niebezpieczenstwie Javascriptu ?
Author
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 cze 2003, 18:34

Postprzez r00t » sobota, 29 paź 2005, 17:20

..najlepiej można zrobić to przestając używać IE

albo ustawić odpowiednio w zaawansowanych poziom bezpieczeństwa....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Basketman » sobota, 29 paź 2005, 23:53

Czy to, że zmieni p. na opere sprawi, że będzie lepszym człowiekiem? Z operą też są czasem problemy.. Dlaczego Wy tak nie lubicie IE? :D
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez marek » niedziela, 30 paź 2005, 08:29

Basketman napisał(a):Czy to, że zmieni p. na opere sprawi, że będzie lepszym człowiekiem? Z operą też są czasem problemy.. Dlaczego Wy tak nie lubicie IE? :D
Raport CERT-u wystarczy? http://www.cert.pl/PDF/Raport_CP_przegladarki.pdf
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron