studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » niedziela, 23 paź 2005, 18:26

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
WZT napisał(a):Ludzie unas broka przywiezli do sklepu-niewiecie jak to jest radocha pic tanie dobre piwo :jupi: w akademiku juz sa zapasy porobione na 3 dni

nie ciesz sie tak bo twoje ukochane eksporty maja wycofac



dlaczego?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na tym jedzie cal;y 3 rok-to jest najlepsze piwo pod slopncem!
Ja protestuje!

prorestuj protestuj bo protest to edyne co Ci pozostało :twisted:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Tisaja » niedziela, 23 paź 2005, 20:05

Czy jest tu ktoś kto potrafi wytłumaczyć "liczby zespolone"? Do tego musiałby chcieć.......i ieć anielską cierplowość. Nic a nic nie kumam :cry: :placze:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Peny » poniedziałek, 24 paź 2005, 08:51

HA! Zaliczeone laborki z informatyki - 4,5 do inreksu :twisted: :twisted: :twisted:
Niezle sie zaczyna...
Jednak nie chcialo mi sie we weekend siedziec nad cholernym arystotelesem, to tez trzeba teraz znalezc jakies opracowanie... eh.. duuuuuzo pracy... :? :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez wspomnienie » poniedziałek, 24 paź 2005, 17:15

He He.... pozytywny i to BARDZO
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 24 paź 2005, 18:34

WZT napisał(a):DZisiaj sie rano wystalem pod dzielanatem aby cos zalatwic a tu jak zwykle babka mnie nie lubi wiec mnie cofnela na srode.... cholrea mnie juz bieze...

Nie poddawaj się. Powodzenia :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » wtorek, 25 paź 2005, 09:35

jak na prawdziwa studetke przystało mam dzisiaj wolne:)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez yennefer » wtorek, 25 paź 2005, 09:39

ja - jak na prawdziwa studentke przystalo - nie ide dzis na wszystkie wyklady :P tym sposobem zajecia zaczne dopiero o 17 i to beda jedyne na dzisiejszy dzien :P
WZT, mnie tez dzis czeka kolejka do dziekanatu, a potem przeprawa z zyczliwymi paniami z tegoz to owianego legendami miejsca :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Suzy » wtorek, 25 paź 2005, 16:08

... dziś w pracy szefowa zrobiła mi "przepytkę" ostro wjeżdżając na ambicję ... a więc jak można się domyśleć po powrocie do domku wyciągnęłam zakurzone już książki i robię powtórkę materiału z III roku ... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron