WZT napisał(a):kulA napisał(a):WZT napisał(a):Ludzie unas broka przywiezli do sklepu-niewiecie jak to jest radocha pic tanie dobre piwow akademiku juz sa zapasy porobione na 3 dni
nie ciesz sie tak bo twoje ukochane eksporty maja wycofac
dlaczego?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na tym jedzie cal;y 3 rok-to jest najlepsze piwo pod slopncem!
Ja protestuje!
prorestuj protestuj bo protest to edyne co Ci pozostało


w akademiku juz sa zapasy porobione na 3 dni


tym sposobem zajecia zaczne dopiero o 17 i to beda jedyne na dzisiejszy dzien 