TISAJA napisał(a):Hej..... ale antywirus ,którego ja mam cały czas chodzi w tle i możesz mi wierzyć nie muli........Nie wierzysz ? To przyjdx do mnie ....przy okazji zainstalujesz mi gierkę ,której za nic nie potrafię odpalić.

haha wez mi nie mow,ze antywirus dzialajacy non stop w tle nie muli kompa, widac nie probowalas go wylaczac i nie czujesz roznicy. Juz sam WinXP jest ramozerny, bezsensem jest obciazac sie dodatkowo programami ktore kontroluja to co robisz
Prawda jest taka, ze jesli w necie jestes ostrozna to antywir nie jest Ci potrzebny, a jesli ostrozna nie jestes, to nawet najlepszy antywir ci nie pomoze
