studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » niedziela, 9 paź 2005, 20:58

WZT, ta dziewczyna przypadkiem nie mieszkala w kawalerce?:P jezeli bym zaczynal zycie w nowym miescie siedzac samemu wsrod czterech scian to bym zalapal depreche i zapieprzal z powrotem gdzie pieprz rosnie :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 10 paź 2005, 16:38

wszystko praktycznie trzeba bylo budowac od nowa
Dla kogoś takiego jak ja......to byłby raj ....zwłaszcza w wielkim mieście....Poważnie.....niestety życie układa swoje scenariusze....i nie dane mi było zasmakowac takiego życia.......jakie bym chciała......zazdroszczę Wam..........
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » poniedziałek, 10 paź 2005, 20:16

TISAJA napisał(a):
wszystko praktycznie trzeba bylo budowac od nowa
Dla kogoś takiego jak ja......to byłby raj ....zwłaszcza w wielkim mieście....Poważnie.....niestety życie układa swoje scenariusze....i nie dane mi było zasmakowac takiego życia.......jakie bym chciała......zazdroszczę Wam..........


cudze chwalicie swojego nie znacie :) ale to zalezy od osoby. ja jestem czlowiekiem sentymentalnym. lubie zmiany, ale czasami trudno mi sie do nich przyzwyczaic. szkoda, ze nie wszystkim jest dana mozliwosc studiow w wiekszym miescie. ale kto wie, moze jeszcze sie kiedys przeprowadzisz :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Suzy » wtorek, 11 paź 2005, 21:00

... od jutra zaczynam sie uczyć na zaliczenie seminarki ... posprzątałam całe mieszkanie... zrobiłam pranie ... wytarłam kurze ... jutro już nie powinno mnie nic kusić... hym... nic materialno-rzeczowego ... żeby nie było ... :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez FiDo » wtorek, 11 paź 2005, 21:06

i jutro znowu wyklady z cwiczeniami z historii sztuki [smilie=axe.gif] bedzie spanko
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » wtorek, 11 paź 2005, 21:06

...przez bite 4h
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » wtorek, 11 paź 2005, 21:51

dzisiaj podlaczyli mi neta, mam juz kontakt ze swiatem :P, jutro jakis wyglad z socjologii i matma, ktora matematyka nie jest...qrcze pierwszy raz naprawde nie mam ochoty isc na wyklad-cwiczenia z matmy
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Suzy » środa, 12 paź 2005, 14:57

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... od jutra zaczynam sie uczyć na zaliczenie seminarki ... posprzątałam całe mieszkanie... zrobiłam pranie ... wytarłam kurze ... jutro już nie powinno mnie nic kusić... hym... nic materialno-rzeczowego ... żeby nie było ... :wink:


jeszcze zostala Plebania, Klan, M-jak Milosc i kilka innych telenowelek... one sa najczesciej ciekawsze niz nauka-wiec wywal telewizor :devil2:


... od kilku lat nie oglądam nic prócz wiadomości i filmów na komputerze, więc będzie ok. :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość