studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » piątek, 7 paź 2005, 22:46

Jestem już po inauguracji pierwszego roku...
Oczywiscie impreza w klubie studenckim tzw. "inauguracujna" była jak najbardziej udana.
Stwierdziłam że studia wysysają ze mnie życie.
Musiałam wrocić do domu naładować akumulator bo psychicznie już nie wyrabiałam.

Ale jestem szczęsliwa że jestem tam gdzie jestem. :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Adit » sobota, 8 paź 2005, 17:07

Peny napisał(a):Weekend w domku! WRESZCIE! Jestem w koncu szczesliwa, nie jestem sama i jest wszystko cacy. Uczelnia taka sobie.. grupa...nieco dretwa ale moze da sie rozruszac :)


:D Ich fahre auch zu Kolobrzeg :D :D

Podsumowujac pierwszy tydzien:
* bardzo interesujace tematy zajec;
* swietna biblioteka, ma mnostwo ksiazek, ktore ciezko jest dostac;
* bardzo dobrze wyposazona uczelnia, wszystko skomputeryzowane;
* ludzie sa dziwni (a moze to ja jestem dziwna);
* wykladowcy (oprocz jednej pani od metodologii) sa swietni-jak narazie
* no..... godziny zajec do d...

:oops:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » sobota, 8 paź 2005, 20:25

Czy jest tu ktoś z wydziału zaoczngo polibudy??
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Thomi » niedziela, 9 paź 2005, 09:35

Makroekonomia.. nuda.. Matma.. nuda.. Prawo.. średnie.. najlepsza póki co z tego wszystkiego jest Psychologia ;)
Avatar użytkownika
Thomi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
Lokalizacja: 3city

Postprzez Nemo » niedziela, 9 paź 2005, 11:47

Biblioteka w remoncie a wykladowcy rzadaja materiałoow !!! :x ;/
A do tego dostalismy za zadanie przeczytac ksiazeczke , ktoorej nie rozszyfruje sie bez 2 słownikoow!! :x
Ehhh....... :(
Dobrze ze pogoda jest ladna :) :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Budyn » niedziela, 9 paź 2005, 14:08

hehehe podoba mi sie ten semestr prawie codzinnie zajecia po 1dnym wykladzie i do domci :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez FiDo » niedziela, 9 paź 2005, 15:29

Budyn napisał(a):hehehe podoba mi sie ten semestr prawie codzinnie zajecia po 1dnym wykladzie i do domci :P


wspaniale :)
a ile placisz za szkole?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Budyn » niedziela, 9 paź 2005, 15:35

;)

od nastepnego semestru sie zacznie :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez MeYa » niedziela, 9 paź 2005, 17:42

2 listopda mam kolokwium.
z ksiazki ktora ma ok 250 stron.
wszystko byloby super.....




gdyby nie to ze owej ksiazki jeszcze nie dodrukowano. :/
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » niedziela, 9 paź 2005, 20:01

Witam wszystkich!!! Powróciłam z Torunia!! Już chcę jechać tam ponownie. W piątek czeka mnie podróż :D Miasto cudowne, piękne, magiczne, nastrojowe .... ma to niepowtarzalne coś. Chodząc uliczkami można się w inne czasy przenieść :roll:

O tym, że na UMK zawieruszyły się moje papiery i znalazły za późno, przez co trafiłam nie do tej grupy, do której trafić powinnam, pisać nie będę. Mimo to jest ok :spoko: Wkurza mnie tylko to, że nie mam wykładów na wydziale ;/ Ale po półroczu już chyba się tam przeniesiemy :D

Najgorsza jest kwestia mieszkania. Już dawno bym miała pokój gdyby nie to, że moja koleżanka 'obudziła' się tydzień temu i z płaczem wręcz błagała żebysmy gdzieś wynajęły dwa pokoje jednoosobowe razem. A z tym jest cholerny problem :ranting:
Miałam już w główce wszystko poukładane :P Pogodziłam się z myślą, że będę coś wynajmowac sama jak palec i już nawet mnie to przerażać przestało. Ale kiedy pojawiła sie mozliwośc wspólnego wynajmowania to cały ten spokój gdzieś sie ulotnił i teraz bardzo .. bardzo .. bardzo chcę żeby to wypaliło :cry: Jednak postanowiłam, że jeśli do końca października nam się nie uda to wynajmiemy coś osobno (z tym problemu nie ma najmniejszego, bo dziennie ze 40 ogłoszeń tego typu się pojawia) Potem ewentualnie na spokojnie będziemy dalej szukać (gazeta ANONSE jest bardzo przydatna :P ) Póki co mamy jeszcze 22 dni.

Jestem wymęczona, lekko znudzona wykładami :P ale szczęśliwa :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Agunia__ » niedziela, 9 paź 2005, 20:25

bosz... 15.10 pierwze zajęcia a potem znowu prawie miesiąc przerwy... zapowiada się ciekawie :D nie marudzę :D
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez FiDo » niedziela, 9 paź 2005, 20:57

zalezy od psychiki. jak bylem na egzaminach w Lodzi, nie moglem sie doczekac az wroce do domu. dopadla mnie nostalgia, ale paniki nie doznalem. gdy juz przyjechalem na studia bylo wszystko ok i z checia jezdzilem do domu. teraz jestem na drugim roku i poraz pierwszy zaczyna mi sie tutaj podobac. mimo to nie ma jak kolobrzeg :) wydaje mi sie, ze glownie chodzi o ludzi, nie o miejsce. czlowiek jedzie do nowego miasta i jest zupelnie sam. niektorzy wybieraja sobie do studiowania miasta, gdzie maja znajomych i to im ulatwia sprawe. ja gdy tu przyjechalem nie mialem nikogo. wszystko praktycznie trzeba bylo budowac od nowa. trzeba byc optymista :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość