Suzy napisał(a):kulA napisał(a):"Samotni"
kawal dobrego czeskiego kina, kilka scen po prostu rozbraja a juz sam fakt ze film jest po czesku sprawia dla polaka ze jest on smieszny, po obejzeniu tego filmu jeszcze bardziej nakrecilem sie zeby pojsc do kina na "Opowiesci o zwyczajnym szalenstwie"
... dla mnie podobnie jak dla rOOta "Opowieści" są lekturą obowiązkową... czekam już od miesiąca ...
ja juz sie ustawilem ze znajomymi, w czwartek idziemy na to do kina



z tego filmu ... no i sam watek ciekawy .. 
, oglada sie przyjemnie, ale ogólnie takie sobie.
polecać, nie polecać, jak komuś w łapki wpadnie to można śmiało włączać, ja to w ogóle inny gust mam i proszę się nie sugerować