Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez kulA » wtorek, 4 paź 2005, 18:05

Suzy napisał(a):
kulA napisał(a):"Samotni"

kawal dobrego czeskiego kina, kilka scen po prostu rozbraja a juz sam fakt ze film jest po czesku sprawia dla polaka ze jest on smieszny, po obejzeniu tego filmu jeszcze bardziej nakrecilem sie zeby pojsc do kina na "Opowiesci o zwyczajnym szalenstwie"


... dla mnie podobnie jak dla rOOta "Opowieści" są lekturą obowiązkową... czekam już od miesiąca ... :roll:

ja juz sie ustawilem ze znajomymi, w czwartek idziemy na to do kina
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez SAVARY » wtorek, 4 paź 2005, 21:49

OSADA, taki sobie, nie zwalił mnie z nóg :(
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » wtorek, 4 paź 2005, 23:14

"Harold and Kumar Go to White Castle" (O dwóch takich co poszli w miasto)

kolejna komedia o jaraniu a jednak cos ja odroznia od innych, jak dla mnie to fajny film
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez MarcinR » wtorek, 4 paź 2005, 23:47

SAVARY napisał(a):OSADA, taki sobie, nie zwalił mnie z nóg :(


sciezka dzwiekowa najlepsza :D z tego filmu ... no i sam watek ciekawy .. :P
MarcinR
 

Postprzez kulA » środa, 5 paź 2005, 11:00

0wn4g3 napisał(a):Broken Flowers Jarmusha, warto...

podpisuje sie wszystkimi konczynami

"The Wedding Crashers"

amerykanska komedia romantyczna o kolesiach ktorzy wbijaja sie na wesela zeby zaliczyc panienki, film jak setki innych a przyjemnie sie ogladalo no i posmiac sie troche mozna bylo

po dwoch nowszych filmach teraz czas na cos starszego, zobaczymy czym dysponuje
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » środa, 5 paź 2005, 11:06

"Blady strach" hmm... miał być horror i miałam się bać, ale się nie bałam :P jakiś taki trochę pokręcony film, ale horror to, to napewno nie był, oglądało sie całkiem zwyczajnie...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez obv » środa, 5 paź 2005, 13:00

Corpse Bride, ah ten Burtonowski klimacik ^_^, oglada sie przyjemnie, ale ogólnie takie sobie.
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez kulA » piątek, 7 paź 2005, 18:41

wczoraj bylem w koncu na "Opowiesciach..." i powiem ze film jest zdecydowanie lepszy niz oczekiwalem, film jest super a Ivan Trojan jest po prostu genialny, swietna kreacja
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » piątek, 7 paź 2005, 22:10

"Wysyp żywych trupów" jakaś horroro- komedia, albo i paradia, cholera wie, no kilka razy mi się mordka usmiechnęła, ale żeby jakaś rewelacja to nie bardzo :) polecać, nie polecać, jak komuś w łapki wpadnie to można śmiało włączać, ja to w ogóle inny gust mam i proszę się nie sugerować :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez SAVARY » piątek, 7 paź 2005, 23:25

MarcinR napisał(a):
SAVARY napisał(a):OSADA, taki sobie, nie zwalił mnie z nóg :(


sciezka dzwiekowa najlepsza :D z tego filmu ... no i sam watek ciekawy .. :P


Może i tak, ale mnie nie zachwycił.
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » niedziela, 9 paź 2005, 13:49

tak jak pisalem przyszedl czas na cos starszego, Shaolin Soccer, co za beznadzieja, komedia o kung fu to nie jest dobry kierunek, zreszta to nawet smieszne nie bylo
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron