W Co Teraz Gracie

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez filomata » wtorek, 16 sie 2005, 16:10

Monkey Island, Simon the Sorcerer - ta pierwsza seria to już klasyka
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez SAVARY » czwartek, 18 sie 2005, 00:35

Ostatnio to odpoczywam od gier. :twisted:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Owee » czwartek, 18 sie 2005, 15:50

Operation Flashpoint - przeżywa u mnei drugą młodość - gre przeszedłem mając jeszcze GF4 4200 - dziś na radku 9800 to zupełnie inne granie - no i przez te kilka lat przerwy powstało MNÓSTWO wszelkiego rodzaju MODÓW, ADDONÓW, broni, jednostek (jest nawet mod w którym gra się w świecie (sic!) LEGO !!! )

wszelkie info na:

http://www.ofp.imro.pl/

i na czeskim (ale po angielsku)

http://ofp.gamezone.cz/index.php?newlang=eng


POLECAM ! :spoko:
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Ged » niedziela, 21 sie 2005, 21:58

Zupełnie przypadkiem wpadlem dzis na info, ze po sieci krazy grywalna beta Heroes of Might and Magic 5 (sic!)

zanim zacznie sie dyskusja o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanocą dodam, ze opienie są na ogol pozytywne i przyrównują bete bardziej do HOMM3 niz 4
Ged
 

Postprzez sezamek » poniedziałek, 22 sie 2005, 21:52

Ged napisał(a):Zupełnie przypadkiem wpadlem dzis na info, ze po sieci krazy grywalna beta Heroes of Might and Magic 5 (sic!)

zanim zacznie sie dyskusja o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanocą dodam, ze opienie są na ogol pozytywne i przyrównują bete bardziej do HOMM3 niz 4


o to dobrze :mg: ja wlasnei walkuje cala Heros 3- Armageddon Blade :twisted:
niektore misje doprowadzaja mnie juz :wkurzony:
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez filomata » czwartek, 25 sie 2005, 21:31

Pograłem trochę w bete HoMM5 i stwierdzam, ze gra niewiele różni się od części trzeciej. Chyba żaden z pomysłów z poprzedniej części nie został zaimpletowany do piątki. Mamy ładny widok fpp w bitwach oraz zmieniony układ wchodzenia jednostek do walki. Bohaterowie już nie walczą przez cały czas ale mogą korzystać z umiejętnośći np: holy charge która zadaje obrażenia. Pojedyńcze oddziały dostały specjalne umiejętności np: łucznicy mogą ostrzeliwać większy obszar terenu kosztem dmg lub gryf może wzbijać się w powietrze na jedną turę aby zadać większe obrażenia w kolejnej. Efekty czarów stoją na poziomie 4 czyli są brzydkie.
W becie jest tylko 1 zamek i jest to niemal kopia Castle z trójki, są nawet identyczne jednostki
;] Grafika świata to coś miedzy częścią 3 a 4 w pełnym 3d. W ograniczonym stopniu można obracać kamerę(coś jak w warcrafcie) oraz scenki animowane robione są na enginie gry. Last są rzadkie i nie różnią się od siebie, choć możliwe, że w becie mapa została zrobiona na szybko. Tak samo słabo wylgądają przedmioty oraz skarby które można napotkać na drodze.
Interfejs znowu się zmienił, jest ładny i przejrzysty ale trzeba się z nim oswoić. Podobno wiele opcji jest jeszcze nie włączonych ale brakuje mi klimatu dwójki. Pewnie znowu zabraknie odgłosów otoczenia gdy heros będzie stać w pobliżu oraz dobrej muzyki ;/
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Uri » piątek, 7 paź 2005, 16:58

zadnych kretynskich pomyslow z homm4? podobna do homm3? JUPII!!! :)

ostatnie tne WoW, wlasciwie tylko to, czasem moze godzinka czy dwie w R:TW... hehe
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sandman » niedziela, 9 paź 2005, 20:45

PC - Chaol League, turowa sportówka, udziwione trochę ale da się grać. :)

PS2 - Burmout 3 - jeszcze 57 złotych medali i przejdę całą grę, ale do tego jeszcze sporo czasu. :roll:
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez emar » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:12

Lineage II Chronicle III, od połowy lata : Serwer iDragon3D - Zephyr server.
Dameister - lvl 57 - SH
--------------------------------
Battlefield II - Multiplayer
Avatar użytkownika
emar
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 7 lis 2003, 16:25
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez GoRo » wtorek, 11 paź 2005, 15:27

Demka F.E.A.R SP i MP ;p Rome Total War Barbarian Invasion, Dungeon Keeper 2.. ;)
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez obv » wtorek, 11 paź 2005, 15:51

Total Overdose, mieszanka gta i max payne'a w klimatach desperado, bodajrze konwersja z konsoli, lekko arcade'owa
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Owee » niedziela, 16 paź 2005, 19:04

AOE III, B&W 2, Sniper Elite... :shock:
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość