! )
Ged napisał(a):Zupełnie przypadkiem wpadlem dzis na info, ze po sieci krazy grywalna beta Heroes of Might and Magic 5 (sic!)
zanim zacznie sie dyskusja o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanocą dodam, ze opienie są na ogol pozytywne i przyrównują bete bardziej do HOMM3 niz 4
ja wlasnei walkuje cala Heros 3- Armageddon Blade

Grafika świata to coś miedzy częścią 3 a 4 w pełnym 3d. W ograniczonym stopniu można obracać kamerę(coś jak w warcrafcie) oraz scenki animowane robione są na enginie gry. Last są rzadkie i nie różnią się od siebie, choć możliwe, że w becie mapa została zrobiona na szybko. Tak samo słabo wylgądają przedmioty oraz skarby które można napotkać na drodze.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość