(jeśli chodzi ci o ten sam kontekst)
MixXxer - to bezguście można często traktować jako ulotkę o zawartości
slonkokg napisał(a):To, że to jest szkoła, a nie dyskoteka i pewne zasady i granice obowiązują.

w ten sposób świadczą same o sobie, a podejrzewam ze i na lekcjach niektorych, bardziej konserwatywnych nauczycieli (czyt. starej daty) takim dziewczynkom sie po łbie dostaje za takie a nie inne ubranko, wiec pewnie po jakims czasie same zrozumieją, że szkoła to nie rewia mody 
jesli chodzi o to, to kopernik przoduje... tam dziewczyny ubierają sie normalnie ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
McCool napisał(a):ale są pewne kanony... tak jakbys do kosciola na niedzielna msze poszedl ubrany na różowo w spodniczce załaniającej ledwo Twoją bielizne, tak samo do szkoly tez dziewczyny powinny ubierac sie w miare schludniejesli chodzi o to, to kopernik przoduje... tam dziewczyny ubierają sie normalnie

MixXxer napisał(a):obv napisał(a):rety, niech sie ubieraja jak chcą, co wam to przeszkadza
A lubisz takie "LOLE" (nie chce nikogo urazic) ktore chodza tak po szkole ubrane??
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości