...
... dziś chyba też coś się szykuję... ja się chyba w takim tempie wykończę ...

evoe napisał(a):SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak!
Ja Ci dam odpoczynek - do garówMamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku

ZAINTERESOWANA napisał(a):evoe napisał(a):SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak!
Ja Ci dam odpoczynek - do garówMamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku
Popieram, trzeba coś zorganizować...![]()
evoe napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):evoe napisał(a):SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak!
Ja Ci dam odpoczynek - do garówMamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku
Popieram, trzeba coś zorganizować...![]()
Kiedy? Szybko. Gdzie? U mnie?
![beer2 [smilie=beer2.gif]](./images/smilies/beer2.gif)


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości