imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » niedziela, 2 paź 2005, 06:05

... a wiec jestem "po" domówce i jest mi ... hym ... :oops: ...

... dziś chyba też coś się szykuję... ja się chyba w takim tempie wykończę ... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez SAVARY » niedziela, 2 paź 2005, 11:21

Dzisiaj odpoczynek! O tak! :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez evoe » poniedziałek, 3 paź 2005, 10:56

SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak! :D


Ja Ci dam odpoczynek - do garów :twisted: Mamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku :)
evoe
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2005, 13:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 3 paź 2005, 14:16

evoe napisał(a):
SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak! :D


Ja Ci dam odpoczynek - do garów :twisted: Mamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku :)

Popieram, trzeba coś zorganizować... :wink: :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez evoe » poniedziałek, 3 paź 2005, 17:33

ZAINTERESOWANA napisał(a):
evoe napisał(a):
SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak! :D


Ja Ci dam odpoczynek - do garów :twisted: Mamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku :)

Popieram, trzeba coś zorganizować... :wink: :D


Kiedy? Szybko. Gdzie? U mnie?
evoe
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2005, 13:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 3 paź 2005, 17:49

evoe napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
evoe napisał(a):
SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak! :D


Ja Ci dam odpoczynek - do garów :twisted: Mamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku :)

Popieram, trzeba coś zorganizować... :wink: :D


Kiedy? Szybko. Gdzie? U mnie?

Jasne... każde miejsce jest dobre :D [smilie=beer2.gif]
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 4 paź 2005, 19:11

WZT napisał(a):dzisiaj zaliczamy pokoj 43..... :devil2:

Pamiętasz jeszcze o mnie? [smilie=hmmm.gif] / ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » wtorek, 4 paź 2005, 21:00

evoe napisał(a):
SAVARY napisał(a):Dzisiaj odpoczynek! O tak! :D


Ja Ci dam odpoczynek - do garów :twisted: Mamy ochotę na Twoje pyszne warzywka po chińsku :)


Nie jesteśmy z drewna, dogadamy się :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » środa, 5 paź 2005, 15:08

... wczoraj drinki w "zielonej" w uroczym towarzystwie... następnie "piłkarzyki" w Anti dla relaksu... :oops:

... a dziś obowiązkowo "DKF" ... a "po" pewnie jakiś wypad na "małe co nieco" czyli to co tygryski lubią najbardziej :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » czwartek, 6 paź 2005, 18:25

... zaczynam się o siebie bać... zdaje się, że codziennie gdzieś "bywam" ... :shock:
... dziś kolejny raz "zielona"... chyba dostaniemy kartę stałego klienta ... w tym tygodniu siedzimy tam każdego wieczora ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 6 paź 2005, 21:15

Łóżeczko, tableteczki i soczek... to jest zabawa :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości