).
Czy jest jakis programik, ktory umozliwi mi zalozenie hasla na komputer, czy tez musze ustawiac haslo z poziomu dosa?
).

r00t napisał(a):dosa?
chyba bios'a... to najskuteczniejszy sposób... ale łatwy do obejścia....
.
kulA napisał(a):r00t napisał(a):dosa?
chyba bios'a... to najskuteczniejszy sposób... ale łatwy do obejścia....
.
najskuteczniejszy i jednoczesnie latwy do obejscia?? to albo to sie kloci samo ze soba albo nie ma skutecznego sposobu zabezpieczenia komputera przed osobami trzecimi
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość