1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 28 wrz 2005, 15:45

Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
:lol:

no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo? :? bo tym razem to ni my :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez ktosik » czwartek, 29 wrz 2005, 15:47

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
:lol:

no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo? :? bo tym razem to ni my :P



Aż tak wam źle?
Najlepiej zapytajcie "u źródła" :roll:
ktosik
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 18 paź 2004, 19:41

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 29 wrz 2005, 15:51

ktosik napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
:lol:

no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo? :? bo tym razem to ni my :P



Aż tak wam źle?
Najlepiej zapytajcie "u źródła" :roll:


gdy mamy wybor-informatyka badz fizyka to...kiedy komputery beda sprawne? :D jutro osobiscie postaram sie zawitac z tym pytaniem :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » czwartek, 29 wrz 2005, 16:20

redlovebloodgirl napisał(a):
ktosik napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
:lol:

no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo? :? bo tym razem to ni my :P



Aż tak wam źle?
Najlepiej zapytajcie "u źródła" :roll:


gdy mamy wybor-informatyka badz fizyka to...kiedy komputery beda sprawne? :D jutro osobiscie postaram sie zawitac z tym pytaniem :)


Mając tylko takie opcje do wyboru, <czyli informatyka bądź fizyka> to ja wybieram to pierwsze... :)
Mariol
 

Postprzez sabcia » piątek, 30 wrz 2005, 12:27

olkakg napisał(a):
Mariol napisał(a):jak można niepostrzeżenie zepsuć parę komputerów..?? :twisted: :wink:
<oczywiście nie wszystkie... >


w gimnazjum wystarczyło odłączyć kabelek zasilający :lol: :twisted: /nauczycielka 3 lekcje dochodziła dlaczego nie działają :P /


olka nie dziw się :P to w końcu baaardzo sprytna nauczycielka wiesz o tym :lol: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez fern » piątek, 30 wrz 2005, 13:54

Olga napisał(a):No .... lekcja u Pani N. zaliczona :D :D :D :D Miło było, zabawnie, wesoło .... ahh te wspomnienia :P :cry:
1D rzeczywiście nie boi się Pani N. :shock: .... fajna, przyjazna klasa :)


Bo 1D nie boi się niczego/nikogo :) Dzisiaj na polskim było przyjaźniej niż wtedy :D
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Sandman » piątek, 30 wrz 2005, 15:04

Dostaliśmy lizaki z okazji Dnia Chłopaka, nawet Pani Profesor nas nie pytała, miło było. Tylko praca domowa na weekend i wsio...

:]
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez fern » piątek, 30 wrz 2005, 16:12

Ale najlepsze było zdjęcie klasowe, kiedy to 1/3 leżała na ziemi wskutek przepychaniny, a z sali obok wychodzi nagle jakaś Pani profesor (nie znam jeszcze), otwiera szeroko oczy i: 'A co Wy tu robicie', a my "ZDJĘCIE!"... i speszona poszła dalej :D.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Sandman » piątek, 30 wrz 2005, 17:30

W ogóle akcja "Lizak" byłą główną atrakcją dnia, chyba, że weźniemy pod uwagę grę w Chińczyka na informatyce. Pod koniec lekcji wszyscy patrzyli się w monitory zawodników żywo komentując rozgrywkę :lol: .
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez fern » piątek, 30 wrz 2005, 21:08

Żywo!? Cała lekcje graliśmy w chińczyka, leciały bluzgi i wkręcaliśmy Pani S. że to nie są przekleństwa, a końcówka była strasznie emocjonująca, zabrakło mi 1 oczka :cry:.Ale i tak gra była warta świeczki :D
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez kawon » wtorek, 4 paź 2005, 13:52

W piatek w auli odbędą się

Szkolne Prawybory Prezydenckie

Zapraszamy na przerwach uczniow calego liceum. Gorące wrażenia i dreszczyk emocji gwarantowane ;]
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Olcia » wtorek, 4 paź 2005, 15:11

kawon napisał(a):W piatek w auli odbędą się

Szkolne Prawybory Prezydenckie

Zapraszamy na przerwach uczniow calego liceum. Gorące wrażenia i dreszczyk emocji gwarantowane ;]

a kto startuje?? :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 4 paź 2005, 17:07

kawon napisał(a):W piatek w auli odbędą się

Szkolne Prawybory Prezydenckie

Zapraszamy na przerwach uczniow calego liceum. Gorące wrażenia i dreszczyk emocji gwarantowane ;]

na przerwach? :? cos malo sie staracie :lol: :wink:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kawon » wtorek, 4 paź 2005, 18:33

na przerwach? :? cos malo sie staracie :lol: :wink:



Na przerwach, aby poszedl kto chce zaglosować, a nie cala klasa rządkiem podczas lekcji ( w ten sposob mozna bedzie porownac mniej wiecej frekwencje Wyborow Szkolnych do prawdziwych -Poziom Poczucia Obywatelskiego Obowiązku Czerwonego Liceum w Waszych rękach, drodzy uczniowie!)


Co do kandydatow, zapewniamy oryginalnych, w wiekszosci nieuzywanych 14 osobnikow (teraz juz mniej, bo paru zrezygnowalo) - jednym slowem bedzie tak samo jak w wyborach niedzielnych.
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez kawon » sobota, 8 paź 2005, 23:04

Wybory zakończone, Kto był niech sie cieszy, kto nie był niech sie wstydzi.
Zdjęcia i wyniki na:

http://www.1matfiz.prv.pl
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości