Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo?
bo tym razem to ni my 
Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
bo tym razem to ni my 
ktosik napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo?bo tym razem to ni my
Aż tak wam źle?
Najlepiej zapytajcie "u źródła"
jutro osobiscie postaram sie zawitac z tym pytaniem 
redlovebloodgirl napisał(a):ktosik napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):Mariol napisał(a): bo dziś informatyki nie mieliśmy...
no wlasnie..wie ktos moze co sie stalo?bo tym razem to ni my
Aż tak wam źle?
Najlepiej zapytajcie "u źródła"
gdy mamy wybor-informatyka badz fizyka to...kiedy komputery beda sprawne?jutro osobiscie postaram sie zawitac z tym pytaniem

olkakg napisał(a):Mariol napisał(a):jak można niepostrzeżenie zepsuć parę komputerów..![]()
![]()
![]()
<oczywiście nie wszystkie... >
w gimnazjum wystarczyło odłączyć kabelek zasilający![]()
/nauczycielka 3 lekcje dochodziła dlaczego nie działają
/
to w końcu baaardzo sprytna nauczycielka wiesz o tym

Olga napisał(a):No .... lekcja u Pani N. zaliczona![]()
![]()
![]()
Miło było, zabawnie, wesoło .... ahh te wspomnienia
![]()
![]()
1D rzeczywiście nie boi się Pani N..... fajna, przyjazna klasa
Dzisiaj na polskim było przyjaźniej niż wtedy 
.kawon napisał(a):W piatek w auli odbędą się
Szkolne Prawybory Prezydenckie
Zapraszamy na przerwach uczniow calego liceum. Gorące wrażenia i dreszczyk emocji gwarantowane
cos malo sie staracie

na przerwach?cos malo sie staracie
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości