[/quote]
Ja sie na to pisze. Jestem tam od poniedzialku, proponuje wymiane nr. telefonow, a moze sie przydadza?
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
[/quote]
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Olga napisał(a):Nie wiem kiedy do tego Torunia pojadę, ale jak już pojadę i będę miała wolny weekend, to zrobię łapankę na mieście żeby zebrać ludzi i pobuszować po pubach itp. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
... nie był to zbyt trafny pomysł, zważywszy, że dziś ledwie wstałam do pracy a jak już dotarłam to cały czas smarkałam nosa i kichałam...
... chyba bezmyślna jestem...

... ależ ja jestem stała w uczuciach ...
...


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości