zna ktos moze jakas fajny symulator samochodu.....

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

zna ktos moze jakas fajny symulator samochodu.....

Postprzez bartek » czwartek, 29 wrz 2005, 18:35

zna ktos moze jakas fajny symulator samochodu w ktorym jezdzi sie po miescie czy cos podobnego? tylko nie wyscigi.
Avatar użytkownika
bartek
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 6 lip 2004, 14:32
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » czwartek, 29 wrz 2005, 19:37

symulator samochodu, gdzie tylko jezdzisz po miescie i nie scigasz sie? raczej nie robia takich, bo to nudne jak flaki z olejem, a jezeli robia to bedzie to raczej kiepski arcade typu Midtown Madness.
tak po prawdzie to nie pamietam kiedy ostatnio widzialem jakis symulator czegokolwiek z prawdziwego zdarzenia.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Wandal » piątek, 30 wrz 2005, 07:19

No wlasnie taki gry sa fajne =]
ale szkoda ze nie ma takich gier... Pamietam czasy midtown madness =]
Wandal
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 26 cze 2003, 07:32

Postprzez Basketman » piątek, 30 wrz 2005, 21:51

Na torze - Life for speed (najlepiej druga część)

Po mieście - Midtown Madness 3 :D
lub NFS Underground 2 ;D hehe
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez SzOpEn » sobota, 1 paź 2005, 10:31

Znalazłem taką jedną gierke jestes dostawcą i jezdzisz po miescie(http://www.cda.pl/gry/beach.php). Są dwa widoki taki jak w gta i za samochodu, nie wiem dokladnie jaka jest grafa bo siedze na starym kompie i mi nie chodzi :(. Jak Basketman powiedział Live for speed druga część jest poprostu zajebista, pokazcie mi tak realistyczną gre jak tą, no poprostu chyba nie ma :). Mam do tego cracka ale tylko na single playera :( Ale są za to wszystkie mapki, i autka. Na tej gierce połamałem kierownice :D. Kiedyś takze grałem w Midtown Madness 2 z autkami dodatkowymi ( poszukaj w necie) no ale kiepska grafa i realistyka jazdy ale dało sie grać :) np przez sieć (tylko wtedy ruchu ulicznego nie ma jak dobrze pamietam :) )
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » sobota, 1 paź 2005, 11:05

mi tez sie przypomniala pewna gra... nawet dwie:
-18 Wheels of Steel
-Big mutha truckers
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez SzOpEn » sobota, 1 paź 2005, 11:47

Slayer napisał(a):mi tez sie przypomniala pewna gra... nawet dwie:
-18 Wheels of Steel


Ojj taakk pamietam godziny spędzone przy18 wheels of steel acros america, pedal of the metal. Oczywiscie jeszcze fajny jest Hard truck 2 :) i hard truck 18 wheels of steel :)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wandal » sobota, 1 paź 2005, 12:49

hard truck 2 beznadzieja... :P:P Te miny na drodze =D 18 jest lepsza =] A big mutha mi sie nie podobalo =]
Wandal
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 26 cze 2003, 07:32

Postprzez Slayer » sobota, 1 paź 2005, 13:10

o gustach tutaj nie rozmawiamy ;]
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Wandal » sobota, 1 paź 2005, 15:23

Ale wypowiedziec sie mozna :PP
Wandal
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 26 cze 2003, 07:32


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość