. Jak Basketman powiedział Live for speed druga część jest poprostu zajebista, pokazcie mi tak realistyczną gre jak tą, no poprostu chyba nie ma
. Mam do tego cracka ale tylko na single playera
Ale są za to wszystkie mapki, i autka. Na tej gierce połamałem kierownice
. Kiedyś takze grałem w Midtown Madness 2 z autkami dodatkowymi ( poszukaj w necie) no ale kiepska grafa i realistyka jazdy ale dało sie grać
np przez sieć (tylko wtedy ruchu ulicznego nie ma jak dobrze pamietam
)Slayer napisał(a):mi tez sie przypomniala pewna gra... nawet dwie:
-18 Wheels of Steel
i hard truck 18 wheels of steel 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość