Moi drodzy rówieśnicy-maturzyści... jak czujecie się po złożeniu deklaracji? (przypominam, że dziś był ostateczny termin deklarowania przdmiotów maturalnych, kto nie zdązył to zonk:P )
nie było może to jakieś niesamowite wydarzenie, ale przynajmniej ja teraz jeszcze bardziej czuję, że zaczyna się poważna praca, której efekty w pewien sposób zadecydują o mojej przyszłośći.....
